Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4194200 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BENDIX |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 9 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 258 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 1.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.04 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€111.31
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €32,76
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BENDIX
691346B
L669310
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1269R
CARDONE
386596
DELCO REMY
DELPHI
LC2920
DRI
4294200000
4294200100
EAI
2255018
ELSTOCK
ERA
BC51769
ERA Benelux
BC51003
BC51769
FRIESEN
QBS2682
FTE
GIRLING
32933133
MERCEDES-BENZ
2014200383
A2014200383
NK
RE-EX
506-02799
SASIC
SCA6085
SHAFTEC
BC407R
TMI
BR002799
TRISCAN
UBD
52315
sbs
1301213368
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
72 vehicles
124
1984 - 1993
190
1983 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 190 (W201) D 2.0 (201.122) | 1983-08 - 1989-08 | 53 | 72 | 1997 | |
| 190 (W201) E 2.3 | 1986-09 - 1991-08 | 97 | 132 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.6 | 1986-09 - 1989-12 | 122 | 166 | 2597 | |
| 190 (W201) E 1.8 (201.018) | 1990-04 - 1993-08 | 80 | 109 | 1797 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 | 1985-09 - 1987-12 | 125 | 170 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3 (201.028) | 1986-10 - 1993-08 | 100 | 136 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 | 1985-09 - 1988-08 | 130 | 177 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) | 1984-04 - 1987-01 | 136 | 185 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.5-16 (201.035) | 1988-09 - 1993-08 | 150 | 204 | 2498 |
C-CLASS
1993 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA (W202) C 180 (202.018) | 1993-03 - 2000-05 | 90 | 122 | 1799 | |
| C-SARJA (W202) C 180 (202.018) | 1994-11 - 2000-05 | 89 | 121 | 1799 | |
| C-SARJA (W202) C 200 (202.020) | 1994-01 - 2000-05 | 100 | 136 | 1998 | |
| C-SARJA (W202) C 200 D (202.120) | 1993-03 - 2000-05 | 55 | 75 | 1997 | |
| C-SARJA (W202) C 200 D (202.122) | 1996-10 - 2000-05 | 65 | 88 | 1997 | |
| C-SARJA (W202) C 220 (202.022) | 1993-03 - 2000-05 | 110 | 150 | 2199 | |
| C-SARJA (W202) C 220 CDI (202.133) | 1997-09 - 2000-05 | 92 | 125 | 2151 | |
| C-SARJA (W202) C 220 D (202.121) | 1993-08 - 2000-05 | 70 | 95 | 2155 | |
| C-SARJA (W202) C 250 D (202.125) | 1993-05 - 2000-05 | 83 | 113 | 2497 | |
| C-SARJA (W202) C 280 (202.028) | 1993-05 - 2000-05 | 142 | 193 | 2799 | |
| C-SARJA (W202) C 280 (202.029) | 1997-06 - 2000-05 | 145 | 197 | 2799 |
E-CLASS
1993 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA Coupe (C124) E 220 (124.042) | 1993-06 - 1997-06 | 110 | 150 | 2199 | |
| E-SARJA Coupe (C124) E 200 (124.040) | 1993-06 - 1997-06 | 100 | 136 | 1998 | |
| E-SARJA (W124) E 200 (124.019) | 1993-06 - 1995-06 | 100 | 136 | 1998 | |
| E-SARJA (W124) E 200 D (124.120) | 1993-06 - 1995-06 | 55 | 75 | 1997 | |
| E-SARJA (W124) E 220 (124.022) | 1993-06 - 1995-06 | 110 | 150 | 2199 | |
| E-SARJA (W124) E 250 D (124.126, 124.129) | 1993-07 - 1995-06 | 83 | 113 | 2497 | |
| E-SARJA (W124) E 250 Turbo-D (124.128) | 1993-06 - 1995-06 | 93 | 126 | 2497 | |
| E-SARJA (W124) E 280 (124.028) | 1993-06 - 1995-06 | 145 | 197 | 2799 | |
| E-SARJA (W124) E 280 (124.029) | 1993-06 - 1995-06 | 142 | 193 | 2799 | |
| E-SARJA (W124) E 300 4-matic (124.230) | 1993-06 - 1995-06 | 132 | 180 | 2960 | |
| E-SARJA (W124) E 300 D (124.131) | 1993-07 - 1995-06 | 100 | 136 | 2996 | |
| E-SARJA (W124) E 300 Turbo-D (124.133) | 1993-06 - 1995-06 | 108 | 147 | 2996 | |
| E-SARJA (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) | 1993-06 - 1995-06 | 108 | 147 | 2996 |
Alternatives
€130,22
Lähetys 28 business days
€239,93
Lähetys 28 business days
€124,21
Lähetys 28 business days