Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4188520 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 44 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 320 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Varusteet | ajoneuvoihin, joissa elektroninen seisontajarru |
| Nettopaino | 2.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.132 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€388.96
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €66,13
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BREMBO
BUDWEG CALIPER
ELSTOCK
87-2858
MERCEDES-BENZ
2534230281
A2534230281
NK
2133330
RE-EX
506-08223
SHAFTEC
BC21692
TMI
BR008223
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
54 vehicles
C-CLASS
2015 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA T-Model (S205) AMG C 43 4-matic (205.264) | 2018-05 - 2021-02 | 287 | 2996 | ||
| C-SARJA (W205) AMG C 43 4-matic (205.064) | 2018-05 - 2021-05 | 287 | 2996 | ||
| C-SARJA Coupe (C205) AMG C 43 4-matic (205.364) | 2018-05 - 2023-04 | 287 | 2996 | ||
| C-SARJA Cabriolet (A205) AMG C 43 4-matic (205.464) | 2018-05 - 2023-04 | 287 | 2996 | ||
| C-SARJA T-Model (S205) AMG C 43 4-matic (205.264) | 2016-04 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 | |
| C-SARJA Cabriolet (A205) AMG C 43 4-matic (205.464) | 2016-10 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 | |
| C-SARJA Coupe (C205) AMG C 43 4-matic (205.364) | 2016-04 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 | |
| C-SARJA (W205) AMG C 43 4-matic (205.064) | 2016-04 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 | |
| C-SARJA (W205) C 450 AMG 4-matic (205.064) | 2015-04 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 | |
| C-SARJA T-Model (S205) C 450 AMG 4-matic (205.264) | 2015-04 - 2018-05 | 270 | 367 | 2996 |
GLC
2015 - 2023
Alternatives
€665,14
Lähetys 28 business days
€340,62
Lähetys 28 business days