Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4185100 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 264 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 278 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Kaapelitunnus | Ø 6,0 mm |
| Nettopaino | 1.42 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.578 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€64.12
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €13,10
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
CARDONE
384511
COMLINE
CBC003R
DELCO REMY
DC73271
RAB84382
DRI
4285100000
4285100010
4285100100
4285100110
ELSTOCK
FRIESEN
703276
FTE
GIRLING
7103316
HELLA
NK
OPEL
542106
542127
542410
5542464
93168712
93179159
93186061
95516268
95520127
RE-EX
506-02459
SHAFTEC
BC2103R
TMI
BR002459
UBD
54891
VAUXHALL
5542464
93168712
93179159
93186061
95516268
95520127
sbs
13012136234
Fit Vehicles
OPEL
177 vehicles
ASTRA
2000 - ...
COMBO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-08 - ... | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2012-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.4 16V | 2005-08 - ... | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 | 2001-10 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2006-06 - ... | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2005-04 - ... | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 CDTI 16V | 2004-12 - ... | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DI 16V | 2001-10 - ... | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DTI 16V | 2001-10 - ... | 55 | 75 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2004-06 - 2011-01 | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.4 | 2004-10 - 2011-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Tour 1.6 | 2001-10 - 2006-09 | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2006-06 - 2011-12 | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2005-04 - 2011-01 | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.7 CDTI 16V | 2004-07 - 2011-12 | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DTI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 55 | 75 | 1686 |
MERIVA
2003 - 2017
ZAFIRA
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 16V (F75) | 1999-04 - 2005-06 | 74 | 101 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 CNG (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 71 | 97 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.8 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 92 | 125 | 1796 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 DI 16V (F75) | 1999-07 - 2005-06 | 60 | 82 | 1995 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 DTI 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 74 | 101 | 1995 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 OPC (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 141 | 192 | 1998 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 OPC (F75) | 2002-11 - 2005-06 | 147 | 200 | 1998 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 108 | 147 | 2198 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 86 | 117 | 2172 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 92 | 125 | 2172 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 (F75) | 2003-10 - 2005-06 | 76 | 1598 |
VAUXHALL
4 vehicles
ASTRA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk V (H) StW (A04) 1.3 CDTi (L35) | 2004-08 - 2009-03 | 66 | 90 | 1248 |
COMBO
2005 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V | 2006-07 - 2012-02 | 55 | 1248 | ||
| COMBO Mk II (C) Umpikori/tila-auto (F25) 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-11 | 55 | 75 | 1248 |
ZAFIRA
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A (T98) 1.8 16V | 2000-09 - 2005-08 | 92 | 125 | 1796 |
Alternatives
€138,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€123,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä