Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4168410 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 11 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 274 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 290 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.38 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.598 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€180.46
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €58,96
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3097R
CARDONE
385051
DELCO REMY
DC73709
DC79431
DEPA
ET73709
DRI
4252720
4268410000
4268410010
ELSTOCK
ERA
BC53709
ERA Benelux
BC53709
FTE
GIRLING
71031087
7103919
HELLA
8AC355382-901
NK
RE-EX
506-04801
RENAULT
44001-1499R
440017469R
7701208262
7701209724
8253249
SHAFTEC
BC21658
TMI
BR004801
sbs
13012139142
Fit Vehicles
RENAULT
72 vehicles
CLIO
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport (CR0N, CR1P) | 2006-02 - 2012-12 | 145 | 197 | 1998 | |
| CLIO III (BR0/1, CR0/1) 2.0 16V Sport | 2008-09 - 2014-12 | 148 | 200 | 1998 |
FLUENCE
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FLUENCE (L3_) Z.E. | 2012-02 - ... | 70 | 95 |
GRAND
2004 - 2023
MEGANE
2004 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 | 2006-08 - 2008-02 | 169 | 230 | 1998 | |
| MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 dCi | 2007-01 - 2008-02 | 127 | 173 | 1995 | |
| MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_) 2.0 Renault Sport | 2004-05 - 2009-10 | 165 | 224 | 1998 | |
| MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 TCe (DZ1N) | 2009-05 - 2015-08 | 184 | 250 | 1998 | |
| MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 R.S. | 2008-11 - 2016-09 | 195 | 265 | 1998 | |
| MEGANE III Coupe (DZ0/1_) 2.0 R.S. | 2014-07 - 2016-09 | 201 | 273 | 1998 |
SCÉNIC
2003 - 2022
Alternatives
€146,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€86,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€204,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€120,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,61
Lähetys 28 business days