Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4165120 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 16 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 288 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.92 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.904 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€134.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3357R
COMLINE
CBC414R
DELCO REMY
DC74921
DEPA
ET74921
EAI
2275086
ELSTOCK
ERA
BC54921
ERA Benelux
BC54921
FORD
1768154
1843320
2332678
BK21-2552-BA
BK21-2552-BB
RMBK2J-2552-BB
FTE
METZGER AUTOTEILE
NK
RE-EX
506-07703
SHAFTEC
BC20054
TMI
BR007703
TRISCAN
TRW
sbs
13012125184
Fit Vehicles
FORD
47 vehicles
TOURNEO
2012 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 77 | 105 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 92 | 125 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 74 | 100 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 114 | 155 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 96 | 130 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 125 | 170 | 1995 |
TRANSIT
2012 - ...
Alternatives
€120,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€142,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€165,13
Lähetys 28 business days