Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4158100 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 36 |
| Jarrulevypaksuudelle | 9 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 278 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.076 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€92.77
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2014R
CARDONE
382765
DELCO REMY
DELPHI
LC7420
DEPA
ET72999
DRI
4258100000
4258100100
EAI
2225224
ELSTOCK
ERA
BC52999
ERA Benelux
BC52999
FRIESEN
702742
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7106217
HELLA
8AC355382-021
8AN 355 782-021
MAPCO
4709
MERCEDES-BENZ
0014205183
A0014205183
NK
PAGID
76198
RE-EX
506-01553
SHAFTEC
BC8096R
TMI
BR001553
TRISCAN
TRW
VEGE
23784304
sbs
13012133168
Fit Vehicles
CHRYSLER
2 vehicles
CROSSFIRE
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROSSFIRE 3.2 | 2003-07 - 2008-12 | 160 | 218 | 3199 | |
| CROSSFIRE Roadster 3.2 | 2004-05 - 2008-12 | 160 | 218 | 3199 |
MERCEDES-BENZ
53 vehicles
C-CLASS
1993 - 2001
CLK
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLK Cabriolet (A208) CLK 200 (208.435) | 1998-03 - 2002-03 | 100 | 136 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 (208.335) | 1997-06 - 2002-06 | 100 | 136 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) | 2000-06 - 2002-06 | 120 | 163 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) | 1997-06 - 2000-06 | 141 | 192 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) | 1997-06 - 2000-06 | 142 | 193 | 2295 | |
| CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.348) | 2000-06 - 2002-06 | 145 | 197 | 2295 |
E-CLASS
1995 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA (W210) E 300 D (210.020) | 1995-06 - 1997-06 | 100 | 136 | 2996 | |
| E-SARJA (W210) E 220 D (210.004) | 1995-06 - 1999-07 | 70 | 95 | 2155 | |
| E-SARJA (W210) E 220 CDI (210.006) | 1999-07 - 2002-03 | 105 | 143 | 2148 | |
| E-SARJA (W210) E 250 D (210.010) | 1995-06 - 1999-07 | 83 | 113 | 2497 | |
| E-SARJA (W210) E 200 (210.035) | 1995-06 - 2000-08 | 100 | 136 | 1998 | |
| E-SARJA (W210) E 200 CDI (210.007) | 1998-06 - 2002-03 | 75 | 102 | 2151 | |
| E-SARJA (W210) E 200 CDI (210.007) | 1999-07 - 2002-03 | 85 | 116 | 2148 | |
| E-SARJA (W210) E 200 D (210.003) | 1996-01 - 2002-03 | 65 | 88 | 1997 | |
| E-SARJA (W210) E 200 Kompressor (210.045) | 1997-06 - 2002-03 | 137 | 186 | 1998 | |
| E-SARJA (W210) E 200 Kompressor (210.048) | 2000-08 - 2002-03 | 120 | 163 | 1998 | |
| E-SARJA (W210) E 220 CDI (210.006) | 1999-07 - 2002-03 | 100 | 136 | 2148 | |
| E-SARJA (W210) E 220 CDI (210.006) | 1998-06 - 1999-07 | 92 | 125 | 2151 | |
| E-SARJA (W210) E 220 D | 1996-05 - 2002-03 | 55 | 75 | 2155 | |
| E-SARJA (W210) E 230 (210.037) | 1995-06 - 1997-06 | 110 | 150 | 2295 | |
| E-SARJA (W210) E 240 (210.061) | 1997-06 - 2000-08 | 125 | 170 | 2398 | |
| E-SARJA (W210) E 240 (210.062) | 2000-08 - 2002-03 | 125 | 170 | 2597 | |
| E-SARJA (W210) E 250 Turbo-D (210.015) | 1997-06 - 1999-07 | 110 | 150 | 2497 | |
| E-SARJA (W210) E 290 Turbo-D (210.017) | 1996-03 - 1999-07 | 95 | 129 | 2874 |
SLK
1996 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLK (R170) 200 (170.435) | 1996-09 - 2000-03 | 100 | 136 | 1998 | |
| SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) | 2000-03 - 2004-04 | 120 | 163 | 1998 | |
| SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) | 1996-10 - 2000-03 | 141 | 192 | 1998 | |
| SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) | 1996-09 - 2000-03 | 142 | 193 | 2295 | |
| SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) | 2000-03 - 2004-04 | 145 | 197 | 2295 | |
| SLK (R170) 320 (170.465) | 2000-03 - 2004-04 | 160 | 218 | 3199 |
Alternatives
€340,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€131,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€84,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 13.2361-8004.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.4236-8004.5