Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4140300 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 270 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.03 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.099 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€154.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €32,76
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
13.2351-0018.2
BENDIX
692316B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1140R
CARDONE
382316
DELCO REMY
DC70759
DC71749
DELPHI
LC3764
DEPA
ET7759
DRI
4240300000
4240300100
EAI
2225070
ELSTOCK
87-0430
87-0430-000
87-0430-001
ERA
BC50759
ERA Benelux
BC50759
FRIESEN
QBS3198
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32933189
NK
OPEL
542262
90349858
PAGID
75110
RE-EX
506-01319
TMI
BR001319
TRISCAN
UBD
52077
VAUXHALL
90349858
sbs
13012136194
Fit Vehicles
OPEL
37 vehicles
OMEGA
1986 - 1994
Alternatives
€136,80
Lähetys 28 business days