Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4132720 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 40 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 268 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 292 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.465 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€192.50
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3175R
CARDONE
386390
COMLINE
CBC565R
DELCO REMY
DC74549
DEPA
ET74549
EAI
2225424
ELSTOCK
ERA
BC54549
ERA Benelux
BC54549
FTE
METZGER AUTOTEILE
NK
OPEL
13300886
542378
95520082
RE-EX
506-07045
TMI
BR007045
TRISCAN
TRW
VAUXHALL
13300886
95520082
VEGE
82124304
sbs
13012136100
Fit Vehicles
OPEL
44 vehicles
ASTRA
2010 - 2015
ZAFIRA
2011 - 2019
VAUXHALL
1 vehicles
ZAFIRA
2013 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA Mk III (P12) 1.6 CDTi (75) | 2013-02 - 2016-05 | 100 | 136 | 1598 |
Alternatives
€140,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€175,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€209,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€175,96
Lähetys 2 business days
€79,34
Lähetys 28 business days