Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4116400 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 226 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.14 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.14 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€131.66
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €49,79
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SEAT
VW
Cross-Reference Numbers
ATE
BOSCH
BREMBO
F85101
BUDWEG CALIPER
342251
Brake ENGINEERING
CA1430R
CARDONE
381952
384621
DELCO REMY
DELPHI
LC2002
DEPA
ET72251
DRI
4216400000
4216400010
4216400100
4216400110
ELSTOCK
FRIESEN
QBS4352
FTE
RX389808A0
RX389821A0
GIRLING
32324631
HELLA
8AC355383-321
RE-EX
506-00411
SEAT
1H0615424
SHAFTEC
BC9670R
TMI
BR000411
TRISCAN
8170 342251
UBD
52645
VW
1H0615424
Fit Vehicles
SEAT
1 vehicles
IBIZA
1993 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IBIZA II (6K1) 2.0 i | 1993-03 - 1999-08 | 85 | 115 | 1984 |
VW
73 vehicles
CORRADO
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORRADO (53I) 1.8 G60 | 1988-09 - 1993-09 | 118 | 160 | 1781 | |
| CORRADO (53I) 2.0 i | 1993-04 - 1995-12 | 85 | 115 | 1984 | |
| CORRADO (53I) 2.0 i 16V | 1991-08 - 1995-12 | 100 | 136 | 1984 | |
| CORRADO (53I) 2.9 VR6 | 1991-08 - 1995-12 | 140 | 190 | 2861 | |
| CORRADO (53I) 2.8 VR6 | 1991-09 - 1995-12 | 128 | 2792 |
GOLF
1991 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GOLF III (1H1) 1.8 | 1991-11 - 1997-08 | 66 | 90 | 1781 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 D | 1991-11 - 1997-08 | 47 | 65 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 SDI | 1995-07 - 1997-08 | 47 | 64 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 TD, GTD | 1991-11 - 1997-08 | 55 | 75 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 TDI | 1993-08 - 1997-12 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V | 1992-08 - 1997-12 | 110 | 150 | 1984 | |
| GOLF III (1H1) 2.8 VR6 | 1992-01 - 1997-08 | 128 | 174 | 2792 | |
| GOLF III Variant (1H5) 1.6 | 1994-07 - 1999-04 | 74 | 101 | 1595 | |
| GOLF III Variant (1H5) 1.8 | 1993-07 - 1999-04 | 66 | 90 | 1781 | |
| GOLF III Variant (1H5) 2.0 | 1993-07 - 1999-04 | 85 | 115 | 1984 | |
| GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro | 1994-10 - 1999-04 | 140 | 190 | 2861 | |
| GOLF III (1H1) 2.0 GL | 1995-08 - 1997-09 | 79 | 1984 | ||
| GOLF III (1H1) 2.8 VR6 | 1995-08 - 1997-09 | 120 | 2792 | ||
| GOLF III Variant (1H5) 2.0 | 1995-08 - 1996-04 | 79 | 1984 | ||
| GOLF III Van (1H1) 2.0 GTI | 1991-08 - 1997-09 | 110 | 1984 | ||
| GOLF III Van (1H1) 1.8 | 1991-08 - 1995-07 | 55 | 1781 | ||
| GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 | 1993-07 - 1998-05 | 55 | 75 | 1781 | |
| GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI | 1996-04 - 1999-04 | 81 | 110 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.6 | 1992-09 - 1997-08 | 55 | 75 | 1598 | |
| GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 | 1993-07 - 1998-05 | 66 | 90 | 1781 | |
| GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI | 1995-08 - 1998-05 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.8 | 1991-11 - 1997-08 | 55 | 75 | 1781 | |
| GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) | 1994-10 - 1997-08 | 140 | 190 | 2861 |
PASSAT
1988 - 1997
VENTO
1991 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VENTO (1H2) 2.8 VR6 | 1995-08 - 1996-04 | 120 | 2792 | ||
| VENTO (1H2) 2.8 VR6 | 1992-01 - 1998-09 | 120 | 2792 | ||
| VENTO (1H2) 1.4 | 1991-11 - 1998-09 | 40 | 55 | 1390 | |
| VENTO (1H2) 1.4 | 1991-11 - 1998-09 | 44 | 60 | 1390 | |
| VENTO (1H2) 1.6 | 1992-09 - 1998-09 | 55 | 75 | 1598 | |
| VENTO (1H2) 1.6 | 1994-10 - 1998-09 | 74 | 101 | 1595 | |
| VENTO (1H2) 1.8 | 1991-11 - 1998-09 | 55 | 75 | 1781 | |
| VENTO (1H2) 1.8 | 1991-11 - 1998-09 | 66 | 90 | 1781 | |
| VENTO (1H2) 1.9 D | 1991-11 - 1998-09 | 48 | 65 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 SDI | 1997-04 - 1998-09 | 47 | 64 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 TD | 1991-11 - 1998-09 | 55 | 75 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 TDI | 1993-09 - 1998-09 | 66 | 90 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 TDI | 1996-04 - 1998-09 | 81 | 110 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 2.0 | 1991-11 - 1998-09 | 85 | 115 | 1984 | |
| VENTO (1H2) 2.8 VR6 | 1992-01 - 1998-09 | 128 | 174 | 2792 |
Alternatives
€130,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,97
Lähetys 2 business days
TRW ® BHN137E
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN191E