Taka-akseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4107210 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 34 |
| Jarrulevypaksuudelle | 11 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 274 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.35 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.568 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€120.58
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €48,48
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VOLVO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2052R
CARDONE
384163
COMLINE
CBC142R
DELCO REMY
DC73069
RAB84170
DELPHI
LC7530
DEPA
ET73069
DRI
4207210000
4207210010
4207210100
4207210110
EAI
2375218
ELSTOCK
ERA
BC53069
ERA Benelux
BC53069
FRIESEN
703486
QBS3486
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7105156
HELLA
8AC355381-061
8AN355440-201
NK
PAGID
76238
RE-EX
506-03057
RENAULT
7701206345
7711135720
SASIC
6504007
SHAFTEC
BC8058R
TMI
BR003057
TRISCAN
UBD
54985
VEGE
21114304
VOLVO
8253652
sbs
13012139108
Fit Vehicles
RENAULT
33 vehicles
MEGANE
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) | 1999-03 - 2003-08 | 70 | 95 | 1390 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) | 1999-03 - 2003-08 | 79 | 107 | 1598 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) | 1999-03 - 2003-08 | 66 | 90 | 1598 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) | 2001-01 - 2003-08 | 85 | 115 | 1783 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F) | 2001-02 - 2003-08 | 75 | 102 | 1870 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) | 1999-04 - 2003-08 | 47 | 64 | 1870 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N) | 1999-03 - 2001-02 | 72 | 98 | 1870 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) | 2001-02 - 2003-08 | 59 | 80 | 1870 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 Bifuel | 1999-03 - 2000-09 | 80 | 1598 | ||
| MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) | 1998-04 - 1999-10 | 79 | 107 | 1598 |
Megane
2000 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) | 2000-02 - 2000-09 | 47 | 1870 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05) | 2001-04 - 2003-07 | 75 | 1870 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05) | 2001-04 - 2003-07 | 77 | 1870 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) | 2001-04 - 2003-07 | 79 | 1598 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) | 2001-04 - 2003-07 | 85 | 1783 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) | 2001-04 - 2003-07 | 80 | 1598 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) | 2001-04 - 2003-07 | 79 | 1598 |
SCÉNIC
1999 - 2003
Alternatives
€110,33
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€139,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä