Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4296510 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 42 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 330 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.1 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.133 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€106.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3508
CARDONE
386084
DELCO REMY
DC73934
DEPA
ET73934
DRI
4196510000
4196510010
4196510100
4196510110
EAI
2225351
ELSTOCK
ERA
BC53934
ERA Benelux
BC53934
FTE
MERCEDES-BENZ
0034204283
0044203983
A0034204283
A0044203983
NK
2133261
RE-EX
506-05816
SHAFTEC
BC2557
TMI
BR005816
TRISCAN
sbs
13012133261
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
40 vehicles
G-CLASS
2012 - 2018
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| G-SARJA (W463) AMG G 63 (463.272) | 2015-06 - 2018-03 | 420 | 571 | 5461 | |
| G-SARJA (W463) AMG G 65 (463.274, 463.275) | 2015-06 - 2018-04 | 463 | 630 | 5980 | |
| G-SARJA (W463) G 65 AMG | 2012-05 - 2018-04 | 450 | 612 | 5980 |
GL-CLASS
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI 4-matic (164.822) | 2006-09 - 2009-05 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.822) | 2009-05 - 2012-08 | 165 | 224 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 350 CDI 4-matic (164.823) | 2010-10 - 2012-08 | 195 | 265 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 320 CDI / 350 BlueTEC 4-matic (164.824, 164.825) | 2009-12 - 2012-08 | 155 | 211 | 2987 | |
| GL-SARJA (X164) GL 420 CDI 4-matic (164.828) | 2006-09 - 2009-05 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 4-matic (164.871) | 2006-09 - 2012-08 | 250 | 340 | 4663 | |
| GL-SARJA (X164) GL 450 CDI 4-matic (164.828) | 2009-05 - 2012-08 | 225 | 306 | 3996 | |
| GL-SARJA (X164) GL 500 4-matic (164.886) | 2006-09 - 2012-12 | 285 | 388 | 5461 |
M-CLASS
2005 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| M-SARJA (W164) ML 300 CDI 4-matic (164.121) | 2010-02 - 2011-12 | 150 | 204 | 2987 | |
| M-SARJA (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.122) | 2005-07 - 2009-07 | 165 | 224 | 2987 | |
| M-SARJA (W164) ML 350 4-matic (164.186) | 2005-02 - 2011-12 | 200 | 272 | 3498 | |
| M-SARJA (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) | 2009-09 - 2011-12 | 155 | 211 | 2987 | |
| M-SARJA (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.122) | 2009-07 - 2011-12 | 165 | 224 | 2987 | |
| M-SARJA (W164) ML 350 CDI 4-matic (164.125, 164.124) | 2010-02 - 2011-12 | 170 | 231 | 2987 | |
| M-SARJA (W164) ML 420 CDI 4-matic (164.128) | 2006-02 - 2009-09 | 225 | 306 | 3996 | |
| M-SARJA (W164) ML 450 CDI 4-matic (164.128) | 2009-09 - 2011-12 | 225 | 306 | 3996 | |
| M-SARJA (W164) ML 500 4-matic (164.172) | 2007-12 - 2011-12 | 285 | 388 | 5461 | |
| M-SARJA (W164) ML 500 4-matic (164.175) | 2005-07 - 2011-12 | 225 | 306 | 4966 | |
| M-SARJA (W164) ML 320 CDI 4-matic (164.124, 164.125, 164.122) | 2005-07 - 2011-07 | 155 | 2987 |
R-CLASS
2005 - 2014
Alternatives
€203,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.9421-9965.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3421-9965.5€67,28
Lähetys 28 business days
€191,74
Lähetys 28 business days