Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4294200 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | BENDIX |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 9 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 258 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 1.8 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.046 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€111.31
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €32,76
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BENDIX
691345B
L669309
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1269
CARDONE
396595
DELCO REMY
DELPHI
LC2919
DRI
4194200000
4194200100
EAI
2255017
ELSTOCK
ERA
BC51768
ERA Benelux
BC51002
BC51768
FRIESEN
QBS2681
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32933132
MERCEDES-BENZ
2014200283
A2014200283
NK
RE-EX
506-02798
SASIC
SCA6084
SHAFTEC
BC407
TMI
BR002798
TRISCAN
TRW
UBD
52314
sbs
1301213367
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
72 vehicles
124
1984 - 1993
190
1983 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 190 (W201) D 2.0 (201.122) | 1983-08 - 1989-08 | 53 | 72 | 1997 | |
| 190 (W201) E 2.3 | 1986-09 - 1991-08 | 97 | 132 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.6 | 1986-09 - 1989-12 | 122 | 166 | 2597 | |
| 190 (W201) E 1.8 (201.018) | 1990-04 - 1993-08 | 80 | 109 | 1797 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 | 1985-09 - 1987-12 | 125 | 170 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3 (201.028) | 1986-10 - 1993-08 | 100 | 136 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 | 1985-09 - 1988-08 | 130 | 177 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.3-16 (201.034) | 1984-04 - 1987-01 | 136 | 185 | 2298 | |
| 190 (W201) E 2.5-16 (201.035) | 1988-09 - 1993-08 | 150 | 204 | 2498 |
C-CLASS
1993 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA (W202) C 180 (202.018) | 1993-03 - 2000-05 | 90 | 122 | 1799 | |
| C-SARJA (W202) C 180 (202.018) | 1994-11 - 2000-05 | 89 | 121 | 1799 | |
| C-SARJA (W202) C 200 (202.020) | 1994-01 - 2000-05 | 100 | 136 | 1998 | |
| C-SARJA (W202) C 200 D (202.120) | 1993-03 - 2000-05 | 55 | 75 | 1997 | |
| C-SARJA (W202) C 200 D (202.122) | 1996-10 - 2000-05 | 65 | 88 | 1997 | |
| C-SARJA (W202) C 220 (202.022) | 1993-03 - 2000-05 | 110 | 150 | 2199 | |
| C-SARJA (W202) C 220 CDI (202.133) | 1997-09 - 2000-05 | 92 | 125 | 2151 | |
| C-SARJA (W202) C 220 D (202.121) | 1993-08 - 2000-05 | 70 | 95 | 2155 | |
| C-SARJA (W202) C 250 D (202.125) | 1993-05 - 2000-05 | 83 | 113 | 2497 | |
| C-SARJA (W202) C 280 (202.028) | 1993-05 - 2000-05 | 142 | 193 | 2799 | |
| C-SARJA (W202) C 280 (202.029) | 1997-06 - 2000-05 | 145 | 197 | 2799 |
E-CLASS
1993 - 1997
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA Coupe (C124) E 220 (124.042) | 1993-06 - 1997-06 | 110 | 150 | 2199 | |
| E-SARJA Coupe (C124) E 200 (124.040) | 1993-06 - 1997-06 | 100 | 136 | 1998 | |
| E-SARJA (W124) E 200 (124.019) | 1993-06 - 1995-06 | 100 | 136 | 1998 | |
| E-SARJA (W124) E 200 D (124.120) | 1993-06 - 1995-06 | 55 | 75 | 1997 | |
| E-SARJA (W124) E 220 (124.022) | 1993-06 - 1995-06 | 110 | 150 | 2199 | |
| E-SARJA (W124) E 250 D (124.126, 124.129) | 1993-07 - 1995-06 | 83 | 113 | 2497 | |
| E-SARJA (W124) E 250 Turbo-D (124.128) | 1993-06 - 1995-06 | 93 | 126 | 2497 | |
| E-SARJA (W124) E 280 (124.028) | 1993-06 - 1995-06 | 145 | 197 | 2799 | |
| E-SARJA (W124) E 280 (124.029) | 1993-06 - 1995-06 | 142 | 193 | 2799 | |
| E-SARJA (W124) E 300 4-matic (124.230) | 1993-06 - 1995-06 | 132 | 180 | 2960 | |
| E-SARJA (W124) E 300 D (124.131) | 1993-07 - 1995-06 | 100 | 136 | 2996 | |
| E-SARJA (W124) E 300 Turbo-D (124.133) | 1993-06 - 1995-06 | 108 | 147 | 2996 | |
| E-SARJA (W124) E 300 Turbo-D 4-matic (124.333) | 1993-06 - 1995-06 | 108 | 147 | 2996 |
Alternatives
TRW ® BHN108
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN108E€130,22
Lähetys 28 business days
€239,93
Lähetys 28 business days
€124,21
Lähetys 28 business days