Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4290300 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 13.5 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 294 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Kaapelitunnus | Ø 6,0 mm |
| Nettopaino | 2.55 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.72 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€116.95
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €57,10
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SEAT
VW
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
694313B
694314B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2457
CARDONE
384311
DELCO REMY
DC72824
RAB83935
DEPA
ET72824
DRI
4190300000
4190300010
4190300100
4190300110
ELSTOCK
ERA
BC52824
ERA Benelux
BC52824
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355383-491
JP GROUP
NK
RE-EX
506-02806
SEAT
7D0615423B
TMI
BR002806
TRISCAN
UBD
54510
VEGE
79304303
VW
7D0615423B
sbs
13012147243
Fit Vehicles
SEAT
6 vehicles
ALHAMBRA
1997 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALHAMBRA VAN (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion | 2002-06 - 2008-05 | 85 | 1896 | ||
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.8 T 20V | 1997-10 - 2010-03 | 110 | 150 | 1781 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI | 2005-05 - 2007-05 | 110 | 150 | 1896 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 1.9 TDI 4motion | 2000-06 - 2010-03 | 85 | 115 | 1896 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 | 2000-06 - 2010-03 | 150 | 204 | 2792 | |
| ALHAMBRA (7V8, 7V9) 2.8 V6 4motion | 2000-06 - 2010-03 | 150 | 204 | 2792 |
VW
57 vehicles
CALIFORNIA
1994 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2003-04 | 65 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1999-07 - 2003-04 | 111 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.8 VR6 | 2000-05 - 2001-04 | 150 | 2792 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 1.9 TD | 1994-07 - 2002-04 | 50 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2002-04 | 75 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2003-04 | 85 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.8 VR6 | 1996-07 - 2000-05 | 103 | 2792 |
SHARAN
1997 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI | 2005-06 - 2010-03 | 110 | 150 | 1896 | |
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.9 TDI 4motion | 2000-03 - 2010-03 | 85 | 115 | 1896 | |
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V 4motion | 2000-04 - 2010-03 | 150 | 204 | 2792 | |
| SHARAN Umpikori/tila-auto (7M_) 2.8 VR6 (7M9) | 2001-08 - 2003-05 | 150 | 2792 | ||
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 2.8 V6 24V | 2000-04 - 2010-03 | 150 | 204 | 2792 | |
| SHARAN (7M8, 7M9, 7M6) 1.8 T 20V | 1997-09 - 2010-03 | 110 | 150 | 1781 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
€89,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€148,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€178,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€69,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä