Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4285100 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 264 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 278 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Kaapelitunnus | Ø 6,0 mm |
| Nettopaino | 1.42 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.569 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€67.62
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €15,73
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
CARDONE
384510
COMLINE
CBC003L
DELCO REMY
DC73270
RAB84381
DRI
4185100000
4185100010
4185100100
4185100110
ELSTOCK
FRIESEN
703275
FTE
GIRLING
7103315
HELLA
NK
OPEL
542096
542126
542409
5542465
93168711
93179158
93186062
931860626
95516266
95520121
RE-EX
506-02458
SHAFTEC
BC2103
TMI
BR002458
UBD
54890
VAUXHALL
5542465
93168711
93179158
93186062
931860626
95516266
95520121
sbs
13012136233
Fit Vehicles
OPEL
177 vehicles
ASTRA
2000 - ...
COMBO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-08 - ... | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2012-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.4 16V | 2005-08 - ... | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 | 2001-10 - ... | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2006-06 - ... | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.6 CNG 16V | 2005-04 - ... | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 CDTI 16V | 2004-12 - ... | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DI 16V | 2001-10 - ... | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Umpikori/tila-auto 1.7 DTI 16V | 2001-10 - ... | 55 | 75 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2004-06 - 2011-01 | 51 | 69 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-12 | 55 | 75 | 1248 | |
| COMBO Tour 1.4 | 2004-10 - 2011-12 | 66 | 90 | 1364 | |
| COMBO Tour 1.6 | 2001-10 - 2006-09 | 64 | 87 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2006-06 - 2011-12 | 69 | 94 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.6 CNG | 2005-04 - 2011-01 | 71 | 97 | 1598 | |
| COMBO Tour 1.7 CDTI 16V | 2004-07 - 2011-12 | 74 | 101 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 48 | 65 | 1686 | |
| COMBO Tour 1.7 DTI 16V | 2001-10 - 2004-06 | 55 | 75 | 1686 |
MERIVA
2003 - 2017
ZAFIRA
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 16V (F75) | 1999-04 - 2005-06 | 74 | 101 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 CNG (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 71 | 97 | 1598 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.8 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 92 | 125 | 1796 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 DI 16V (F75) | 1999-07 - 2005-06 | 60 | 82 | 1995 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 DTI 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 74 | 101 | 1995 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 OPC (F75) | 2001-09 - 2005-06 | 141 | 192 | 1998 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.0 OPC (F75) | 2002-11 - 2005-06 | 147 | 200 | 1998 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 16V (F75) | 2000-09 - 2005-06 | 108 | 147 | 2198 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 86 | 117 | 2172 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 2.2 DTI 16V (F75) | 2002-01 - 2005-06 | 92 | 125 | 2172 | |
| ZAFIRA A Tila-auto (T98) 1.6 (F75) | 2003-10 - 2005-06 | 76 | 1598 |
VAUXHALL
4 vehicles
ASTRA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ASTRA Mk V (H) StW (A04) 1.3 CDTi (L35) | 2004-08 - 2009-03 | 66 | 90 | 1248 |
COMBO
2005 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMBO TOUR Mk II (C) (F25) 1.3 CDTI 16V | 2006-07 - 2012-02 | 55 | 1248 | ||
| COMBO Mk II (C) Umpikori/tila-auto (F25) 1.3 CDTI 16V | 2005-10 - 2011-11 | 55 | 75 | 1248 |
ZAFIRA
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ZAFIRA A (T98) 1.8 16V | 2000-09 - 2005-08 | 92 | 125 | 1796 |
Alternatives
€78,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€138,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä