Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4284600 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 0.93 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.142 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€61.90
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,25
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
0204104314
0986473201
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2485
CARDONE
384784
COMLINE
CBC112L
DELCO REMY
DC73476
RAB84587
DEPA
ET73476
DRI
4184600000
4184600010
4184600100
4184600110
EAI
2275035
ELSTOCK
ERA
BC53476
ERA Benelux
BC53476
FRIESEN
QBS4147
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355384-051
8AN 355 784-051
HERTH+BUSS ELPARTS
J3212096
HERTH+BUSS JAKOPARTS
NK
PAGID
76751
RE-EX
506-02632
SASIC
SHAFTEC
BC2120
BC8625
TMI
BR002632
TOYOTA
47750-05070
47750-05071
47850-0F010
TRISCAN
TRW
UBD
56046
VEGE
21914303
sbs
13012145203
Fit Vehicles
TOYOTA
33 vehicles
AVENSIS
2003 - 2008
COROLLA
2004 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.6 (ZNR10_, ZNR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 81 | 110 | 1598 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 1.8 (ZNR11_, ZNR11R) | 2004-04 - 2009-03 | 95 | 129 | 1794 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.0 D-4D (CUR10_, CUR10R) | 2004-04 - 2009-03 | 85 | 116 | 1995 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 130 | 177 | 2231 | |
| COROLLA Verso (ZER_, ZZE12_, R1_) 2.2 D-4D (AUR10_, AUR10R) | 2005-10 - 2009-03 | 100 | 136 | 2231 |
Alternatives
€121,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€118,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,18
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€72,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä