Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4282320 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 278 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Varusteet | ajoneuvoihin, joissa elektroninen seisontajarru |
| Nettopaino | 3.11 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.361 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€273.18
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ABARTH
71797713
77367135
ALFA ROMEO
71797713
77367135
77368717
BUDWEG CALIPER
COMLINE
CBC860L
DRI
418232LM
ELSTOCK
86-2832
FIAT
51934285
52029648
52154686
71797713
77367135
JEEP
51934285
52029648
52150983
52154686
52163470
52180338
71797713
77367135
77368717
K68338709AA
NK
RE-EX
506-08176
TMI
BR008176
Fit Vehicles
ABARTH
2 vehicles
500E
2023 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 500E Viistoperä (332_) Scorpionissima | 2023-02 - ... | 114 | |||
| 500E Cabriolet (332_) Scorpionissima | 2023-02 - ... | 114 |
ALFA ROMEO
5 vehicles
TONALE
2022 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TONALE (965_) 1.3 Hybrid Q4 | 2022-03 - ... | 206 | 1332 | ||
| TONALE (965_) 1.5 Mild Hybrid | 2022-03 - ... | 96 | 1469 | ||
| TONALE (965_) 1.5 Mild Hybrid | 2022-03 - ... | 118 | 1469 | ||
| TONALE (965_) 1.6 VGT-D | 2022-09 - ... | 96 | 1598 | ||
| TONALE (965_) 1.3 Hybrid Q4 | 2022-03 - ... | 140 | 1332 |
FIAT
17 vehicles
500X
2014 - ...
JEEP
35 vehicles
COMPASS
2016 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 | 2020-08 - ... | 110 | 1332 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.6 Multijet | 2021-04 - ... | 96 | 1598 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 Hybrid 4x4 | 2021-04 - ... | 140 | 1332 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.5 T4 Hybrid | 2022-03 - ... | 96 | 1469 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 Hybrid 4x4 | 2020-04 - ... | 177 | 1332 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.3 | 2020-08 - ... | 96 | 1332 | ||
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.4 MultiAir | 2017-03 - ... | 103 | 140 | 1368 | |
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.4 MultiAir 4x4 | 2017-03 - ... | 125 | 170 | 1368 | |
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 1.6 CRD | 2017-03 - ... | 88 | 120 | 1598 | |
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 2.0 CRD 4x4 | 2016-12 - ... | 125 | 170 | 1956 | |
| COMPASS (MP, M6, MV, M7) 2.0 CRD 4x4 | 2017-03 - ... | 103 | 140 | 1956 |
RENEGADE
2014 - ...
Alternatives
€148,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€251,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,23
Lähetys 2 business days
€164,77
Lähetys 28 business days