Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4278600 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 245 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 255 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.45 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.606 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€67.27
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
AUDI
8E0615423A
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2026
CARDONE
388163
COMLINE
CBC198L
DELCO REMY
DC75120
RAB86231
DELPHI
LC7332
DEPA
ET72958
DRI
4178600000
4178600010
4178600100
4178600110
EAI
2375203
ELSTOCK
ERA
BC52958
ERA Benelux
BC52958
FRIESEN
704381
QBS4381
FTE
GIRLING
7103192
HELLA
HERTH+BUSS ELPARTS
J3210810
JP GROUP
MAPCO
4846
NK
PAGID
76207
RE-EX
506-02318
SHAFTEC
BC8084
TMI
BR002318
TRISCAN
UBD
54498
VEGE
21434303
VW
8E0615423A
sbs
1301214769
Fit Vehicles
AUDI
30 vehicles
A6
1997 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI quattro | 1997-07 - 2005-01 | 110 | 150 | 2496 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro | 1997-12 - 2005-01 | 169 | 230 | 2671 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro | 1997-12 - 2005-01 | 110 | 150 | 1781 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 quattro | 1997-12 - 2005-01 | 142 | 193 | 2771 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro | 1997-02 - 2005-01 | 120 | 163 | 2393 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro | 1997-12 - 2005-01 | 132 | 180 | 1781 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro | 2001-08 - 2005-01 | 125 | 170 | 2393 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro | 1998-08 - 1999-07 | 115 | 156 | 2393 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.5 TDI quattro | 2000-02 - 2005-01 | 132 | 180 | 2496 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.7 T quattro | 2001-08 - 2005-01 | 184 | 250 | 2671 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 quattro | 1999-07 - 2001-05 | 140 | 190 | 2771 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 3.0 quattro | 2001-08 - 2005-01 | 162 | 220 | 2976 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro | 1997-12 - 2005-01 | 132 | 180 | 1781 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro | 2001-08 - 2005-01 | 125 | 170 | 2393 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro | 1997-12 - 2005-01 | 120 | 163 | 2393 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro | 1998-08 - 2001-05 | 115 | 156 | 2393 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI quattro | 2000-02 - 2005-01 | 132 | 180 | 2496 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro | 2001-08 - 2005-01 | 184 | 250 | 2671 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0 quattro | 2001-08 - 2005-01 | 162 | 220 | 2976 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 1.8 T quattro | 1997-02 - 2005-01 | 110 | 150 | 1781 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.4 quattro | 1997-02 - 2005-01 | 121 | 165 | 2393 | |
| A6 C5 (4B2, 4B4) 2.8 quattro | 1997-02 - 2005-01 | 142 | 193 | 2771 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.4 quattro | 1997-12 - 2005-01 | 121 | 165 | 2393 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI quattro | 1997-12 - 2005-01 | 110 | 150 | 2496 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.7 T quattro | 1997-12 - 2005-01 | 169 | 230 | 2671 | |
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 3.0 quattro | 2001-06 - 2005-01 | 160 | 2976 | ||
| A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.8 quattro | 1998-08 - 2001-04 | 140 | 2771 |
ALLROAD
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ALLROAD C5 (4BH) 2.5 TDI quattro | 2000-05 - 2005-08 | 132 | 180 | 2496 | |
| ALLROAD C5 (4BH) 2.5 TDI quattro | 2003-05 - 2005-08 | 120 | 163 | 2496 | |
| ALLROAD C5 (4BH) 2.7 T quattro | 2000-05 - 2005-08 | 184 | 250 | 2671 |
VW
29 vehicles
PASSAT
1996 - 2005
Alternatives
€99,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€126,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€142,93
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä