Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4264710 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 46 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 290 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 5.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.561 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€186.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €52,41
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2672
CARDONE
385598
COMLINE
CBC371L
DELCO REMY
DC73778
DEPA
ET73778
DRI
4164710000
EAI
2285029
2285045
ELSTOCK
86-1674
86-1674-004
ERA
BC53778
ERA Benelux
BC53778
GENERAL RICAMBI
IV6041
IVECO
NK
2139167
RE-EX
506-04896
RENAULT
5001848133
5001867383
5001874368
SHAFTEC
BC2775
TMI
BR004896
TRISCAN
sbs
13012139167
Fit Vehicles
IVECO
7 vehicles
DAILY
1999 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DAILY III Lava / alusta 65 C 14 | 2004-09 - 2006-04 | 100 | 136 | 2998 | |
| DAILY III Lava / alusta 65 C 15 | 2001-11 - 2006-04 | 107 | 146 | 2798 | |
| DAILY III Lava / alusta 65 C 17 | 2004-09 - 2006-04 | 122 | 166 | 2998 | |
| DAILY III Umpikori 65 C 14 | 2004-09 - 2006-04 | 100 | 136 | 2998 | |
| DAILY III Umpikori 65 C 15 | 2001-11 - 2006-04 | 107 | 146 | 2798 | |
| DAILY III Umpikori 65 C 17 | 2004-09 - 2006-04 | 122 | 166 | 2998 | |
| DAILY III Lava / alusta 65 C 13 | 1999-07 - 2006-04 | 103 | 2798 |
RENAULT
10 vehicles
MASCOTT
1999 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MASCOTT Umpikori (FH_) 110 | 1999-01 - 2004-06 | 78 | 2798 | ||
| MASCOTT Umpikori (FH_) 150 | 1999-01 - 2004-06 | 107 | 2798 | ||
| MASCOTT Lava / alusta (UH_, HH_) 110 | 1999-01 - 2005-06 | 78 | 2798 | ||
| MASCOTT Lava / alusta (UH_, HH_) 150 | 2002-08 - 2004-06 | 107 | 2798 |
MASTER
2004 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MASTER PRO Umpikori (FH__) dCi 120 (FH0H, FH5H) | 2005-06 - 2010-04 | 85 | 2953 | ||
| MASTER PRO Umpikori (FH__) dCi 160 (FH0J, FH5J) | 2004-05 - 2010-04 | 115 | 2953 | ||
| MASTER PRO Lava / alusta (HH__, UH__) dCi 120 (HH0H, HH1H, HH6H, HH7H, UH0H, UH1H, UH4H, UH5H,... | 2005-06 - 2010-04 | 85 | 2953 | ||
| MASTER PRO Lava / alusta (HH__, UH__) dCi 130 (HH03, HH13, HH63, UH03, UH13, UH43, UH63, UH73,... | 2005-06 - 2010-04 | 96 | 2953 | ||
| MASTER PRO Lava / alusta (HH__, UH__) dCi 150 (HH04, HH14, HH64, UH04, UH14, UH44, UH64, UH74,... | 2005-06 - 2010-04 | 110 | 2953 | ||
| MASTER PRO Lava / alusta (HH__, UH__) dCi 160 (HH0J, HH1J, HH6J, HH7J, UH0J, UH1J, UH4J, UH5J,... | 2005-06 - 2010-04 | 115 | 2953 |
RENAULT TRUCKS
20 vehicles
MASCOTT
1999 - 2013
Alternatives
€166,74
Lähetys 2 business days
€760,25
Lähetys 28 business days
€211,74
Lähetys 28 business days
€227,23
Lähetys 28 business days