Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4262010 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 251 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 276 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.42 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.508 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€67.27
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
77364538
77364745
9948544
9948899
9949522
9951213
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2244
CA2606
CARDONE
384674
DELCO REMY
DC73598
DRI
4162010000
4162010010
ELSTOCK
FIAT
77364538
9948544
9951213
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7103965
LANCIA
77364538
9948544
METZGER AUTOTEILE
NK
2110123
RE-EX
506-04640
SHAFTEC
BC8866
TMI
BR004640
sbs
13012110123
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
46 vehicles
147
2001 - 2010
156
1997 - 2006
GT
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B) | 2003-11 - 2010-09 | 110 | 150 | 1910 | |
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B) | 2008-05 - 2010-09 | 125 | 170 | 1910 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A) | 2006-12 - 2010-09 | 119 | 162 | 1970 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) | 2003-11 - 2010-09 | 121 | 165 | 1970 | |
| GT (937_) 3.2 GTA (937CXP1B) | 2003-11 - 2010-09 | 176 | 240 | 3179 | |
| GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) | 2003-11 - 2010-09 | 103 | 140 | 1747 |
FIAT
2 vehicles
LINEA
2007 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LINEA (323_, 110_) 1.4 T-Jet (323AXC1A) | 2007-05 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| LINEA (323_, 110_) 1.6 D Multijet | 2009-06 - ... | 77 | 105 | 1598 |
LANCIA
23 vehicles
LYBRA
1999 - 2005
Alternatives
€129,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€112,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,40
Lähetys 2 business days
€97,58
Lähetys 28 business days
TRW ® BHN297
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN965