Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4258100 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 36 |
| Jarrulevypaksuudelle | 9 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 278 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.709 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€92.77
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2014
CARDONE
382764
DELCO REMY
DELPHI
LC7419
DEPA
ET72998
DRI
EAI
2225223
ELSTOCK
ERA
BC52998
ERA Benelux
BC52998
FRIESEN
702741
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7106216
HELLA
MAPCO
4708
MERCEDES-BENZ
0014205083
A0014205083
NK
PAGID
76197
RE-EX
506-01552
SHAFTEC
BC8096
TMI
BR001552
TRISCAN
TRW
VEGE
23784303
sbs
13012133167
Fit Vehicles
CHRYSLER
2 vehicles
CROSSFIRE
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROSSFIRE 3.2 | 2003-07 - 2008-12 | 160 | 218 | 3199 | |
| CROSSFIRE Roadster 3.2 | 2004-05 - 2008-12 | 160 | 218 | 3199 |
MERCEDES-BENZ
53 vehicles
C-CLASS
1993 - 2001
CLK
1997 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLK Cabriolet (A208) CLK 200 (208.435) | 1998-03 - 2002-03 | 100 | 136 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 (208.335) | 1997-06 - 2002-06 | 100 | 136 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.344) | 2000-06 - 2002-06 | 120 | 163 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 200 Kompressor (208.345) | 1997-06 - 2000-06 | 141 | 192 | 1998 | |
| CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.347) | 1997-06 - 2000-06 | 142 | 193 | 2295 | |
| CLK (C208) CLK 230 Kompressor (208.348) | 2000-06 - 2002-06 | 145 | 197 | 2295 |
E-CLASS
1995 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA (W210) E 300 D (210.020) | 1995-06 - 1997-06 | 100 | 136 | 2996 | |
| E-SARJA (W210) E 220 D (210.004) | 1995-06 - 1999-07 | 70 | 95 | 2155 | |
| E-SARJA (W210) E 220 CDI (210.006) | 1999-07 - 2002-03 | 105 | 143 | 2148 | |
| E-SARJA (W210) E 250 D (210.010) | 1995-06 - 1999-07 | 83 | 113 | 2497 | |
| E-SARJA (W210) E 200 (210.035) | 1995-06 - 2000-08 | 100 | 136 | 1998 | |
| E-SARJA (W210) E 200 CDI (210.007) | 1998-06 - 2002-03 | 75 | 102 | 2151 | |
| E-SARJA (W210) E 200 CDI (210.007) | 1999-07 - 2002-03 | 85 | 116 | 2148 | |
| E-SARJA (W210) E 200 D (210.003) | 1996-01 - 2002-03 | 65 | 88 | 1997 | |
| E-SARJA (W210) E 200 Kompressor (210.045) | 1997-06 - 2002-03 | 137 | 186 | 1998 | |
| E-SARJA (W210) E 200 Kompressor (210.048) | 2000-08 - 2002-03 | 120 | 163 | 1998 | |
| E-SARJA (W210) E 220 CDI (210.006) | 1999-07 - 2002-03 | 100 | 136 | 2148 | |
| E-SARJA (W210) E 220 CDI (210.006) | 1998-06 - 1999-07 | 92 | 125 | 2151 | |
| E-SARJA (W210) E 220 D | 1996-05 - 2002-03 | 55 | 75 | 2155 | |
| E-SARJA (W210) E 230 (210.037) | 1995-06 - 1997-06 | 110 | 150 | 2295 | |
| E-SARJA (W210) E 240 (210.061) | 1997-06 - 2000-08 | 125 | 170 | 2398 | |
| E-SARJA (W210) E 240 (210.062) | 2000-08 - 2002-03 | 125 | 170 | 2597 | |
| E-SARJA (W210) E 250 Turbo-D (210.015) | 1997-06 - 1999-07 | 110 | 150 | 2497 | |
| E-SARJA (W210) E 290 Turbo-D (210.017) | 1996-03 - 1999-07 | 95 | 129 | 2874 |
SLK
1996 - 2004
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SLK (R170) 200 (170.435) | 1996-09 - 2000-03 | 100 | 136 | 1998 | |
| SLK (R170) 200 Kompressor (170.444) | 2000-03 - 2004-04 | 120 | 163 | 1998 | |
| SLK (R170) 200 Kompressor (170.445) | 1996-10 - 2000-03 | 141 | 192 | 1998 | |
| SLK (R170) 230 Kompressor (170.447) | 1996-09 - 2000-03 | 142 | 193 | 2295 | |
| SLK (R170) 230 Kompressor (170.449) | 2000-03 - 2004-04 | 145 | 197 | 2295 | |
| SLK (R170) 320 (170.465) | 2000-03 - 2004-04 | 160 | 218 | 3199 |
Alternatives
€142,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€131,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,36
Lähetys 2 business days
ATE ® 13.2361-8003.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.4236-8003.5