Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4240300 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 35 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 270 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.03 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.078 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€154.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €32,76
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
13.2351-0017.2
BENDIX
692315B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1140
CARDONE
382315
DELCO REMY
DC70758
DC71748
DELPHI
LC3763
DEPA
ET7758
DRI
4140300000
4140300100
EAI
2225069
ELSTOCK
86-0430
86-0430-000
86-0430-001
ERA
BC50758
ERA Benelux
BC50758
FRIESEN
QBS3197
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32923188
NK
OPEL
542261
90349857
PAGID
75109
RE-EX
506-01318
TMI
BR001318
TRISCAN
UBD
52076
VAUXHALL
90349857
sbs
13012136193
Fit Vehicles
OPEL
37 vehicles
OMEGA
1986 - 1994
Alternatives
€136,80
Lähetys 28 business days