Akselin edessä, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4216600 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | GIRLING |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 251 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.37 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.061 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€112.75
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €32,76
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ALFA ROMEO
60760115
82444381
9940213
9942013
ATE
24.3384-1607.5
24.3384-1607.7
BENDIX
691947B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA627
CARDONE
381947
DELCO REMY
DELPHI
LC3672
LC7016
DEPA
ET71904
DRI
4116600000
4116600010
EAI
2375045
ELSTOCK
ERA
BC51904
ERA Benelux
BC51904
FIAT
82444381
9942013
FRIESEN
QBS4961
FTE
GIRLING
32323035
7103162
HELLA
8AC355383-871
LANCIA
82444381
9942013
NK
PAGID
77419
RE-EX
506-00486
SASIC
SCA6126
SHAFTEC
BC483
TMI
BR000486
TRISCAN
UBD
52572
sbs
13012199143
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
21 vehicles
164
1987 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 164 (164_) 2.0 Turbo (164A2B) | 1988-02 - 1992-10 | 129 | 1995 | ||
| 164 (164_) 3.0 24V (164K1G, 164K1F) | 1995-03 - 1997-10 | 154 | 2959 | ||
| 164 (164_) 3.0 (164AG) | 1990-09 - 1993-12 | 136 | 2959 | ||
| 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.A2G, 164.A2F) | 1991-03 - 1992-09 | 150 | 204 | 1996 | |
| 164 (164_) 2.5 TD (164.K2A, 164.K2B) | 1992-09 - 1998-09 | 92 | 125 | 2499 | |
| 164 (164_) 2.5 V6 (164A1C) | 1992-09 - 1998-09 | 120 | 163 | 2492 | |
| 164 (164_) 3.0 (164A) | 1987-11 - 1991-09 | 138 | 188 | 2959 | |
| 164 (164_) 3.0 (164H1) | 1993-04 - 1995-02 | 168 | 228 | 2959 | |
| 164 (164_) 3.0 24V (164.K1) | 1992-09 - 1998-09 | 155 | 211 | 2959 | |
| 164 (164_) 3.0 24V Q4 (164.K1M, 164.K1C) | 1994-02 - 1998-09 | 170 | 231 | 2959 | |
| 164 (164_) 3.0 24V QV (164.H1) | 1992-09 - 1998-09 | 171 | 233 | 2959 | |
| 164 (164_) 3.0 i.e. QV (164.AG) | 1990-09 - 1992-09 | 147 | 200 | 2959 | |
| 164 (164_) 3.0 V6 (164.A) | 1987-06 - 1992-09 | 141 | 192 | 2959 | |
| 164 (164_) 3.0 V6 (164.AD, 164.AH, 164.AB) | 1987-06 - 1992-09 | 135 | 184 | 2959 | |
| 164 (164_) 3.0 V6 (164.H1A, 164.H1B, 164.K1P) | 1992-09 - 1998-09 | 132 | 180 | 2959 | |
| 164 (164_) 2.0 Turbo (164A2B) | 1987-10 - 1998-09 | 128 | 1995 | ||
| 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.A2C, 164.A2L, 164A2H) | 1987-06 - 1992-08 | 105 | 143 | 1962 | |
| 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.A2H, 164.A2) | 1987-06 - 1992-09 | 109 | 148 | 1962 | |
| 164 (164_) 2.0 Twin Spark (164.H3) | 1992-09 - 1998-09 | 106 | 144 | 1995 | |
| 164 (164_) 2.0 V6 Turbo (164.K3) | 1992-09 - 1998-09 | 148 | 201 | 1996 | |
| 164 (164_) 2.5 TD (164.A1A) | 1987-06 - 1992-09 | 84 | 114 | 2499 |
FIAT
10 vehicles
CROMA
1985 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. (154.LL, 154.PL) | 1987-08 - 1992-10 | 66 | 90 | 1929 | |
| CROMA (154_) 2000 16V | 1992-08 - 1996-08 | 101 | 137 | 1995 | |
| CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo | 1986-11 - 1988-11 | 111 | 151 | 1995 | |
| CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo (154.AM) | 1985-12 - 1990-06 | 114 | 155 | 1995 | |
| CROMA (154_) 2000 i.e. Turbo (154.AM, 154.LM) | 1987-06 - 1996-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| CROMA (154_) 2500 TD (154.AE) | 1985-12 - 1989-08 | 74 | 101 | 2445 | |
| CROMA (154_) 2500 TD (154.LL, 154.PL) | 1989-05 - 1996-08 | 85 | 115 | 2500 | |
| CROMA (154_) 2500 TDE | 1991-12 - 1996-08 | 77 | 105 | 2500 | |
| CROMA (154_) 2500 V6 | 1993-06 - 1996-08 | 119 | 162 | 2492 | |
| CROMA (154_) 1900 Turbo D i.d. | 1992-11 - 1996-12 | 69 | 94 | 1929 |
LANCIA
29 vehicles
THEMA
1986 - 1994
Alternatives
TRW ® BHN162
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN162E