Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4216400 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 38 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 226 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.14 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.14 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€126.32
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €49,79
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SEAT
VW
Cross-Reference Numbers
ATE
BOSCH
BREMBO
F85100
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1430
CARDONE
381951
384620
DELCO REMY
DELPHI
LC2001
DEPA
ET72250
DRI
4116400000
4116400010
4116400100
4116400110
ELSTOCK
FRIESEN
QBS4351
FTE
RX389807A0
RX389820A0
GIRLING
32324630
HELLA
8AC355383-311
RE-EX
506-00410
SASIC
SCA6586
SEAT
1H0615423
SHAFTEC
BC9670
TMI
BR000410
TRISCAN
8170 342250
UBD
52644
VEGE
23954303
VW
1H0615423
Fit Vehicles
SEAT
1 vehicles
IBIZA
1993 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IBIZA II (6K1) 2.0 i | 1993-03 - 1999-08 | 85 | 115 | 1984 |
VW
73 vehicles
CORRADO
1988 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORRADO (53I) 1.8 G60 | 1988-09 - 1993-09 | 118 | 160 | 1781 | |
| CORRADO (53I) 2.0 i | 1993-04 - 1995-12 | 85 | 115 | 1984 | |
| CORRADO (53I) 2.0 i 16V | 1991-08 - 1995-12 | 100 | 136 | 1984 | |
| CORRADO (53I) 2.9 VR6 | 1991-08 - 1995-12 | 140 | 190 | 2861 | |
| CORRADO (53I) 2.8 VR6 | 1991-09 - 1995-12 | 128 | 2792 |
GOLF
1991 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GOLF III (1H1) 1.8 | 1991-11 - 1997-08 | 66 | 90 | 1781 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 D | 1991-11 - 1997-08 | 47 | 65 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 SDI | 1995-07 - 1997-08 | 47 | 64 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 TD, GTD | 1991-11 - 1997-08 | 55 | 75 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.9 TDI | 1993-08 - 1997-12 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 2.0 GTI 16V | 1992-08 - 1997-12 | 110 | 150 | 1984 | |
| GOLF III (1H1) 2.8 VR6 | 1992-01 - 1997-08 | 128 | 174 | 2792 | |
| GOLF III Variant (1H5) 1.6 | 1994-07 - 1999-04 | 74 | 101 | 1595 | |
| GOLF III Variant (1H5) 1.8 | 1993-07 - 1999-04 | 66 | 90 | 1781 | |
| GOLF III Variant (1H5) 2.0 | 1993-07 - 1999-04 | 85 | 115 | 1984 | |
| GOLF III Variant (1H5) 2.9 VR6 Syncro | 1994-10 - 1999-04 | 140 | 190 | 2861 | |
| GOLF III (1H1) 2.0 GL | 1995-08 - 1997-09 | 79 | 1984 | ||
| GOLF III (1H1) 2.8 VR6 | 1995-08 - 1997-09 | 120 | 2792 | ||
| GOLF III Variant (1H5) 2.0 | 1995-08 - 1996-04 | 79 | 1984 | ||
| GOLF III Van (1H1) 2.0 GTI | 1991-08 - 1997-09 | 110 | 1984 | ||
| GOLF III Van (1H1) 1.8 | 1991-08 - 1995-07 | 55 | 1781 | ||
| GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 | 1993-07 - 1998-05 | 55 | 75 | 1781 | |
| GOLF III Variant (1H5) 1.9 TDI | 1996-04 - 1999-04 | 81 | 110 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.6 | 1992-09 - 1997-08 | 55 | 75 | 1598 | |
| GOLF III Cabriolet (1E7) 1.8 | 1993-07 - 1998-05 | 66 | 90 | 1781 | |
| GOLF III Cabriolet (1E7) 1.9 TDI | 1995-08 - 1998-05 | 66 | 90 | 1896 | |
| GOLF III (1H1) 1.8 | 1991-11 - 1997-08 | 55 | 75 | 1781 | |
| GOLF III (1H1) 2.9 VR6 Syncro (1HX1) | 1994-10 - 1997-08 | 140 | 190 | 2861 |
PASSAT
1988 - 1997
VENTO
1991 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VENTO (1H2) 2.8 VR6 | 1995-08 - 1996-04 | 120 | 2792 | ||
| VENTO (1H2) 2.8 VR6 | 1992-01 - 1998-09 | 120 | 2792 | ||
| VENTO (1H2) 1.4 | 1991-11 - 1998-09 | 40 | 55 | 1390 | |
| VENTO (1H2) 1.4 | 1991-11 - 1998-09 | 44 | 60 | 1390 | |
| VENTO (1H2) 1.6 | 1992-09 - 1998-09 | 55 | 75 | 1598 | |
| VENTO (1H2) 1.6 | 1994-10 - 1998-09 | 74 | 101 | 1595 | |
| VENTO (1H2) 1.8 | 1991-11 - 1998-09 | 55 | 75 | 1781 | |
| VENTO (1H2) 1.8 | 1991-11 - 1998-09 | 66 | 90 | 1781 | |
| VENTO (1H2) 1.9 D | 1991-11 - 1998-09 | 48 | 65 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 SDI | 1997-04 - 1998-09 | 47 | 64 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 TD | 1991-11 - 1998-09 | 55 | 75 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 TDI | 1993-09 - 1998-09 | 66 | 90 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 1.9 TDI | 1996-04 - 1998-09 | 81 | 110 | 1896 | |
| VENTO (1H2) 2.0 | 1991-11 - 1998-09 | 85 | 115 | 1984 | |
| VENTO (1H2) 2.8 VR6 | 1992-01 - 1998-09 | 128 | 174 | 2792 |
Alternatives
€130,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,97
Lähetys 2 business days
TRW ® BHN136
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHN136EBUDWEG CALIPER ® 342250
Jarrusatula
Not deliverable, out of stock
on korvannut tämän tuotteen
342460