Akselin takana, Taka-akseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 4207210 |
| Asennuspuoli | Taka-akseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula, sis. rak. jarrusatulalla |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 34 |
| Jarrulevypaksuudelle | 11 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 274 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 1.35 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.569 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€110.00
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VOLVO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2052
CARDONE
384162
COMLINE
CBC142L
DELCO REMY
DC73068
RAB84179
DELPHI
LC7529
DEPA
ET73068
DRI
4107210000
4107210010
4107210100
4107210110
EAI
2375217
ELSTOCK
ERA
BC53068
ERA Benelux
BC53068
FRIESEN
703485
QBS3485
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7105155
HELLA
8AC355381-051
8AN355440-191
NK
PAGID
76237
RE-EX
506-03056
RENAULT
7701206344
7711135719
SASIC
6504006
SHAFTEC
BC8058
TMI
BR003056
TRISCAN
UBD
54984
VEGE
21114303
VOLVO
8253651
sbs
13012139107
Fit Vehicles
RENAULT
33 vehicles
MEGANE
1998 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.4 16V (KA0D, KA1H, KA0W, KA10) | 1999-03 - 2003-08 | 70 | 95 | 1390 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) | 1999-03 - 2003-08 | 79 | 107 | 1598 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 e (KA0F) | 1999-03 - 2003-08 | 66 | 90 | 1598 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) | 2001-01 - 2003-08 | 85 | 115 | 1783 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dCi (KA05, KA1F) | 2001-02 - 2003-08 | 75 | 102 | 1870 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 D (KA0J, KA0R) | 1999-04 - 2003-08 | 47 | 64 | 1870 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA0N) | 1999-03 - 2001-02 | 72 | 98 | 1870 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.9 dTi (KA1U) | 2001-02 - 2003-08 | 59 | 80 | 1870 | |
| MEGANE I Grandtour (KA0/1_) 1.6 Bifuel | 1999-03 - 2000-09 | 80 | 1598 | ||
| MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) | 1998-04 - 1999-10 | 79 | 107 | 1598 |
Megane
2000 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Megane I Kombi van (KA_) 1.9 D (KA0R) | 2000-02 - 2000-09 | 47 | 1870 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05) | 2001-04 - 2003-07 | 75 | 1870 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.9 dCi (KA05) | 2001-04 - 2003-07 | 77 | 1870 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 (KA0B, KA04) | 2001-04 - 2003-07 | 79 | 1598 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.8 (KA1M) | 2001-04 - 2003-07 | 85 | 1783 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA04) | 2001-04 - 2003-07 | 80 | 1598 | ||
| Megane I Kombi van (KA_) 1.6 BiFuel (KA0B) | 2001-04 - 2003-07 | 79 | 1598 |
SCÉNIC
1999 - 2003
Alternatives
€96,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€139,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€31,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€107,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 24.3344-1707.7
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3344-1707.5