Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3194810 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 304 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.4 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.18 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€124.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2955R
CARDONE
386075
CITROËN
1651768780
4400V4
COMLINE
CBC839R
DELCO REMY
DC84173
DEPA
ET74173
DRI
3294810000
3294810010
EAI
2224752
ELSTOCK
ERA
BC64173
ERA Benelux
BC64173
FTE
GENERAL RICAMBI
NK
2119170
PEUGEOT
1651768780
4400V4
RE-EX
506-05917
SHAFTEC
BC8155R
TMI
BR005917
TRISCAN
TRW
VEGE
27554302
sbs
13012119170
Fit Vehicles
CITROËN
26 vehicles
C5
2008 - 2017
PEUGEOT
9 vehicles
407
2004 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHRH) | 2009-06 - 2010-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHHA) | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 (6D_) 2.0 HDi 135 (6DRHRH, 6DRHRE, 6DRHRG, 6DRHRJ) | 2004-05 - 2010-10 | 100 | 136 | 1997 | |
| 407 Coupe (6C_) 2.0 HDi | 2009-06 - ... | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi | 2008-08 - 2010-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi 135 | 2004-07 - 2010-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 407 SW Umpi- / ikkunakori (6E_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 103 | 1997 | ||
| 407 SW Umpi- / ikkunakori (6E_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 1997 |
Alternatives
€165,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€193,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€98,34
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9601-9732.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3601-9732.5€34,59
Lähetys 28 business days