Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3185200 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 57 |
| Jarrulevypaksuudelle | 25 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 285 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 3.69 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.549 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€92.63
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €19,65
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SAAB
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2239R
CARDONE
384709
COMLINE
CBC298R
DELCO REMY
DC83093
RAB94104
DELPHI
LC7622
DEPA
ET73093
DRI
3285200000
3285200010
3285200100
3285200110
EAI
2224636
ELSTOCK
ERA
BC63093
ERA Benelux
BC63093
FIAT
735350352
77363687
FRIESEN
QBS3238
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7112215
HELLA
8AC355391-521
JP GROUP
NK
OPEL
542024
93172171
PAGID
76450
RE-EX
506-02497
SAAB
93172171
SASIC
6506103
SHAFTEC
BC8871R
TMI
BR002497
TRISCAN
TRW
UBD
54905
VAUXHALL
93172171
sbs
1301213680
Fit Vehicles
FIAT
4 vehicles
CROMA
2005 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROMA (194_) 1.8 16V (194AXG1A) | 2005-12 - 2011-12 | 103 | 140 | 1796 | |
| CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXB1B) | 2005-06 - 2011-12 | 88 | 120 | 1910 | |
| CROMA (194_) 1.9 D Multijet | 2005-06 - 2011-12 | 85 | 115 | 1910 | |
| CROMA (194_) 2.2 16V | 2005-06 - 2010-12 | 108 | 147 | 2198 |
OPEL
46 vehicles
SIGNUM
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.8 (F48) | 2003-05 - 2005-07 | 90 | 122 | 1796 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 2.0 DTI (F48) | 2003-05 - 2004-04 | 74 | 100 | 1995 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 2.2 direct (F48) | 2003-05 - 2008-09 | 114 | 155 | 2198 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 2.2 DTI (F48) | 2003-05 - 2004-04 | 92 | 125 | 2172 |
VECTRA
1995 - 2009
SAAB
21 vehicles
9-3
2002 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 Turbo Performance | 2004-04 - 2015-02 | 185 | 1998 | ||
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo Performance | 2004-04 - 2015-02 | 185 | 1998 | ||
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.8 i | 2004-01 - 2015-02 | 90 | 122 | 1796 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1,8t | 2003-08 - 2015-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t | 2003-08 - 2015-02 | 129 | 175 | 1998 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t | 2003-08 - 2015-02 | 154 | 210 | 1998 | |
| 9-3 StW (E50) 1.8 i | 2005-03 - 2015-02 | 90 | 122 | 1796 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 2.0 t | 2005-03 - 2015-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| 9-3 StW (E50) 2.0 t | 2005-03 - 2015-02 | 129 | 175 | 1998 | |
| 9-3 StW (E50) 2.0 t | 2005-03 - 2015-02 | 154 | 209 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i | 2004-01 - 2015-02 | 90 | 122 | 1796 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t | 2002-09 - 2015-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t | 2002-09 - 2015-02 | 129 | 175 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t | 2002-09 - 2015-02 | 154 | 210 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower | 2002-09 - 2015-02 | 154 | 210 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD | 2002-09 - 2015-02 | 92 | 125 | 2171 |
VAUXHALL
1 vehicles
SIGNUM
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM (Z03) 2.2 i | 2003-05 - 2008-05 | 114 | 155 | 2198 |
Alternatives
€68,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€100,91
Lähetys 28 business days
€127,55
Lähetys 28 business days
€187,16
Lähetys 28 business days