Etuakseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3178720 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 32 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 330 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 2.78 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.906 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€234.28
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3341R
COMLINE
CBC293R
DELCO REMY
DC89523
DEPA
ET75123
ELSTOCK
83-2778
ERA
BC65123
ERA Benelux
BC65123
MERCEDES-BENZ
2054210481
A2054210481
NK
RE-EX
506-08073
TMI
BR008073
TRISCAN
TRW
sbs
13012133302
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
86 vehicles
C-CLASS
2013 - 2023
CLS
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLS (C257) CLS 220 d (257.314) | 2018-06 - ... | 143 | 1950 |
E-CLASS
2016 - ...
Alternatives
€86,91
Lähetys 28 business days
€174,98
Lähetys 28 business days
€361,05
Lähetys 28 business days
€86,18
Lähetys 28 business days