Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3174500 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 324 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 308 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.9 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.937 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€71.33
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €13,10
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
VOLVO
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2255R
CARDONE
384277
COMLINE
CBC433R
DELCO REMY
DELPHI
LC7590
DEPA
ET73241
DRI
3274500000
3274500010
3274500100
3274500110
EAI
2224564
ELSTOCK
ERA
BC63241
ERA Benelux
BC63241
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7107355
HELLA
8AC355393-101
8AN355442-121
MAPCO
4125
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
76478
RE-EX
506-02263
RENAULT
7701049763
7711135698
SASIC
6504021
SHAFTEC
BC8855R
TMI
BR002263
TRISCAN
TRW
UBD
54899
VEGE
25834302
VOLVO
8253966
sbs
13012139114
Fit Vehicles
RENAULT
53 vehicles
ESPACE
2002 - 2015
LAGUNA
2001 - 2007
VEL
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 (BJ01) | 2004-10 - 2009-08 | 170 | 3498 | ||
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16 V Turbo | 2004-04 - 2009-08 | 125 | 170 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 16V Turbo (BJ0K) | 2002-06 - 2009-08 | 120 | 163 | 1998 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.5 V6 (BJ0R, BJ0V, BJ0U) | 2002-06 - 2009-08 | 177 | 241 | 3498 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0S) | 2006-06 - 2009-08 | 133 | 181 | 2958 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03) | 2005-08 - 2009-08 | 110 | 150 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.0 dCi (BJ03, BJ0B) | 2006-01 - 2009-08 | 127 | 173 | 1995 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0M) | 2004-12 - 2009-08 | 83 | 113 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F) | 2002-06 - 2009-08 | 110 | 150 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0E, BJ0F, BJ0G, BJ0H) | 2004-09 - 2009-08 | 102 | 140 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 2.2 dCi (BJ0H) | 2002-06 - 2005-09 | 85 | 116 | 2188 | |
| VEL SATIS (BJ0_) 3.0 dCi (BJ0J, BJ0N) | 2002-06 - 2006-06 | 130 | 177 | 2958 |
Alternatives
€63,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€173,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,72
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9601-9788.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3601-9788.5€160,67
Lähetys 28 business days