Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3173900 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 284 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.17 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.985 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€98.54
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €26,20
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LANCIA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
020420760649
0986474997
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2467R
CARDONE
384293
COMLINE
CBC245R
DELCO REMY
DEPA
ET73343
DRI
3273900000
3273900010
3273900100
3273900110
EAI
2274034
ELSTOCK
ERA
BC63343
ERA Benelux
BC63343
FIAT
77364652
9949346
FRIESEN
QBS5110
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7111694
HELLA
8AC355391-061
LANCIA
77364652
MAPCO
4029
METZGER AUTOTEILE
NK
2123154
PAGID
76720
RE-EX
506-02395
SHAFTEC
BC8643R
TMI
BR002395
TRISCAN
TRW
UBD
54993
sbs
13012123154
Fit Vehicles
FIAT
34 vehicles
BRAVO
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXM1B) | 2008-03 - 2014-12 | 66 | 90 | 1598 | |
| BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXH1B) | 2007-09 - 2014-12 | 77 | 105 | 1598 | |
| BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXL1B) | 2008-03 - 2014-12 | 88 | 120 | 1598 | |
| BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXD1A) | 2006-11 - 2009-12 | 85 | 116 | 1910 | |
| BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXB1A) | 2007-04 - 2014-12 | 88 | 120 | 1910 | |
| BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXE1A) | 2007-04 - 2008-12 | 66 | 90 | 1910 | |
| BRAVO Van (198_) 1.6 JTD Multijet (198AXH1B) | 2008-03 - 2014-12 | 77 | 1598 | ||
| BRAVO II (198_) 1.4 T-Jet (198AXG1B) | 2007-10 - 2014-12 | 88 | 120 | 1368 |
STILO
2001 - 2008
LANCIA
3 vehicles
DELTA
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.4 (844.AXA1A) | 2008-09 - 2014-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A) | 2008-08 - 2014-08 | 85 | 116 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A) | 2008-09 - 2014-08 | 88 | 120 | 1598 |
Alternatives
€115,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€136,85
Lähetys 28 business days
€152,53
Lähetys 28 business days
€117,76
Lähetys 28 business days
ATE ® 24.3541-1810.7
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3541-1810.5