Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3167120 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 304 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.6 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.581 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€168.46
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €52,41
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3351R
CITROËN
1651768280
4401R7
COMLINE
CBC539R
DELCO REMY
DC84873
DEPA
ET74873
EAI
2224912
ELSTOCK
ERA
BC64873
ERA Benelux
BC64873
FTE
NK
PEUGEOT
4401R7
RE-EX
506-07711
SHAFTEC
BC20068
TMI
BR007711
TRISCAN
TRW
Fit Vehicles
CITROËN
16 vehicles
C5
2008 - 2017
PEUGEOT
33 vehicles
508
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 508 I (8D_) 1.6 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 82 | 112 | 1560 | |
| 508 I (8D_) 1.6 HDi | 2012-02 - 2018-12 | 84 | 115 | 1560 | |
| 508 I (8D_) 1.6 THP | 2010-11 - 2018-12 | 115 | 156 | 1598 | |
| 508 I (8D_) 1.6 VTi | 2010-11 - 2018-12 | 88 | 120 | 1598 | |
| 508 I (8D_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.2 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 150 | 204 | 2179 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 82 | 112 | 1560 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 THP | 2010-11 - 2018-12 | 115 | 156 | 1598 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 VTi | 2010-11 - 2018-12 | 88 | 120 | 1598 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.2 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 150 | 204 | 2179 | |
| 508 I (8D_) 1.6 BlueHDi 120 | 2014-03 - 2018-12 | 88 | 120 | 1560 | |
| 508 I (8D_) 1.6 HDi | 2014-09 - 2018-12 | 85 | 116 | 1560 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 BlueHDi 120 | 2014-03 - 2018-12 | 88 | 120 | 1560 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 HDi | 2014-09 - 2018-12 | 85 | 116 | 1560 | |
| 508 SW Umpi- / ikkunakori (8E_) 1.6 HDi | 2013-03 - 2018-12 | 84 | 1560 | ||
| 508 SW Umpi- / ikkunakori (8E_) 2.0 HDi | 2013-03 - 2018-12 | 103 | 1997 | ||
| 508 SW Umpi- / ikkunakori (8E_) 2.0 HDi | 2013-03 - 2018-12 | 120 | 1997 | ||
| 508 SW Umpi- / ikkunakori (8E_) 2.2 HDi | 2011-11 - ... | 150 | 2179 | ||
| 508 I (8D_) 1.6 THP | 2011-09 - 2018-12 | 121 | 165 | 1598 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 | 2012-02 - 2018-12 | 121 | 165 | 1598 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 1.6 HDi | 2012-02 - 2018-12 | 84 | 115 | 1560 | |
| 508 I (8D_) 2.0 HDi Hybrid4 AWC | 2010-11 - 2018-12 | 147 | 200 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.0 BlueHDi 180 | 2014-04 - 2018-12 | 133 | 180 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.0 HDi | 2010-11 - 2018-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 2.0 BlueHDi 150 | 2014-04 - 2018-12 | 110 | 150 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 150 | 2014-04 - 2018-12 | 110 | 150 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 HDi 180 RXH | 2014-10 - 2018-12 | 133 | 181 | 1997 | |
| 508 SW I (8E_) 2.0 BlueHDi 180 | 2014-04 - 2018-12 | 133 | 180 | 1997 | |
| 508 I (8D_) 1.6 THP | 2012-01 - 2018-12 | 120 | 163 | 1598 |
Alternatives
€137,97
Lähetys 2 business days
€120,51
Lähetys 28 business days
€211,17
Lähetys 28 business days
€236,10
Lähetys 28 business days