Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3164120 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 26 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 283 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.12 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.422 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€117.56
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
11.3601-0934.3
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3330R
CITROËN
1609897380
1651758680
COMLINE
CBC131R
DELCO REMY
DC84911
DEPA
ET74911
ELSTOCK
ERA
BC64911
ERA Benelux
BC64911
FTE
NK
211918
RE-EX
506-07701
SHAFTEC
BC21471
TMI
BR007701
TRISCAN
TRW
sbs
1301211918
Fit Vehicles
CITROËN
50 vehicles
C4
2013 - ...
GRAND
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 HDi 115 | 2018-04 - ... | 85 | 1560 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 PureTech 180 | 2018-04 - ... | 133 | 1598 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 THP 165 | 2018-04 - ... | 110 | 1598 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER Van (3A_, 3E_) BlueHDi 160 | 2019-05 - ... | 120 | 1997 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER Van (3A_, 3E_) BlueHDi 130 | 2019-05 - ... | 96 | 1499 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER Van (3A_, 3E_) PureTech 130 | 2019-05 - ... | 96 | 1199 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.5 BlueHDi 130 | 2018-05 - ... | 96 | 1499 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 2.0 BlueHDi 160 | 2018-04 - ... | 120 | 1997 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 2.0 BlueHDi 150 | 2018-04 - ... | 110 | 1997 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 BlueHDi 120 | 2018-04 - 2018-08 | 88 | 1560 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 BlueHDi 100 | 2018-04 - 2019-04 | 73 | 1560 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.6 THP 165 | 2018-04 - ... | 121 | 1598 | ||
| GRAND C4 SPACETOURER (3A_, 3E_) 1.2 PureTech 130 | 2018-04 - ... | 96 | 1199 |
Alternatives
€98,84
Lähetys 28 business days
€134,87
Lähetys 28 business days
€204,30
Lähetys 28 business days
€104,96
Lähetys 28 business days