Etuakseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3141120 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 42 |
| Jarrulevypaksuudelle | 34 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 356 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 3.92 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.449 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€192.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SEAT
SKODA
VW
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AUDI
4G0615124B
4G0615124E
4G0615124F
4G0615124G
4H0615124
BREMBO
BUDWEG CALIPER
COMLINE
CBC851R
DELCO REMY
DC84683
DEPA
ET74683
ELSTOCK
NK
RE-EX
506-07165
SEAT
4G0615124B
SHAFTEC
BC21537
SKODA
4G0615124B
TMI
BR007165
VW
4G0615124B
sbs
13012147206
Fit Vehicles
AUDI
89 vehicles
A6
2010 - 2018
A7
2010 - 2018
A8
2009 - 2018
Alternatives
€255,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€111,56
Lähetys 2 business days
€91,80
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9426-9906.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3426-9906.5€193,51
Lähetys 28 business days