Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3138720 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 57 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.781 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€140.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHRYSLER
LANCIA
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
51884764
77364967
77365310
77365616
ATE
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3245R
CARDONE
386540
CHRYSLER
77365310
DELCO REMY
DC84627
DEPA
ET74627
EAI
2224852
ELSTOCK
ERA
BC64627
ERA Benelux
BC64627
FIAT
51872466
51872467
51872468
51954784
52193398
71797862
735507786
77364967
77365310
77367021
FTE
LANCIA
77364967
NK
2110134
OPEL
542373
95511370
95522661
RE-EX
506-07061
SHAFTEC
BC20003
TMI
BR007061
TRW
VAUXHALL
95511370
95522661
sbs
13012110134
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
14 vehicles
GIULIETTA
2010 - 2020
FIAT
38 vehicles
500L
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYF1B) | 2013-10 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 1.4 LPG (199LYF1B) | 2014-02 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYE1B) | 2013-09 - ... | 88 | 120 | 1598 |
DOBLO
2010 - ...
LANCIA
4 vehicles
DELTA
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.8 (844.AXH12) | 2009-01 - 2014-08 | 147 | 200 | 1742 | |
| DELTA III (844_) 1.9 D Multijet (844.AXE1A) | 2009-01 - 2014-08 | 140 | 190 | 1910 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) | 2008-09 - 2014-08 | 120 | 163 | 1956 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) | 2008-09 - 2014-08 | 121 | 165 | 1956 |
OPEL
22 vehicles
COMBO
2012 - ...
Alternatives
€99,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€118,60
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9571-9954.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3571-9954.5€85,80
Lähetys 28 business days