Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3117910 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 284 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.11 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.11 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€74.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €19,65
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
LANCIA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ALFA ROMEO
46522346
77364769
77365072
9947895
9948226
9948227
9948470
9948471
9948795
9948863
9951114
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1808R
CARDONE
387952
DELCO REMY
DELPHI
LC7013
DEPA
ET72771
DRI
3217910000
3217910010
ELSTOCK
83-1197
83-1197-000
83-1197-004
ERA
BC62771
ERA Benelux
BC62771
FIAT
77365072
9948470
9948471
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355389-321
LANCIA
9951114
NK
211044
RE-EX
506-03355
TMI
BR003355
TRW
sbs
1301211044
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
65 vehicles
145
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 145 (930_) 2.0 16V T.S. (930.A5) | 1995-10 - 2001-01 | 110 | 150 | 1970 | |
| 145 (930_) 2.0 16V (930.A5) | 1998-03 - 2001-01 | 114 | 155 | 1970 |
146
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 146 (930_) 2.0 16V (930.B5) | 1997-03 - 2001-10 | 114 | 155 | 1970 | |
| 146 (930_) 2.0 16V T.S. (930.B5) | 1995-10 - 2001-01 | 110 | 150 | 1970 |
147
2001 - 2010
156
1997 - 2006
GT
2003 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B) | 2003-11 - 2010-09 | 110 | 150 | 1910 | |
| GT (937_) 1.9 JTD (937CXN1B, 937CXZ1B) | 2008-05 - 2010-09 | 125 | 170 | 1910 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH11, 937CXH1A, 937CXT1A) | 2006-12 - 2010-09 | 119 | 162 | 1970 | |
| GT (937_) 2.0 JTS (937CXH1A, 937CXH11) | 2003-11 - 2010-09 | 121 | 165 | 1970 | |
| GT (937_) 1.8 TS (937CXR1A) | 2003-11 - 2010-09 | 103 | 140 | 1747 |
FIAT
2 vehicles
PUNTO
1999 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PUNTO (188_) 1.8 130 HGT (188.738, .718) | 1999-09 - 2012-03 | 96 | 130 | 1747 | |
| PUNTO (188_) 1.9 JTD | 2003-06 - 2012-03 | 74 | 101 | 1910 |
Alternatives
€113,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,00
Lähetys 28 business days
€105,06
Lähetys 28 business days