Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3117701 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | GIRLING |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 280 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 6.77 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.436 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€165.67
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
ATE
24.3541-1614.7
24.3541-1776.7
BENDIX
691954B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA1310R
CARDONE
382970
DELCO REMY
DELPHI
LC4476
DEPA
ET72013
DRI
3217700
3217701010
3217701110
ELSTOCK
83-0177
83-0177-000
83-0177-001
83-0177-004
83-0177-007
83-0177-1
83-0177-104
83-0177-107
ERA
BC62013
ERA Benelux
BC62013
FRIESEN
QBS4320
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32934227
HELLA
8AC355390-621
NK
RE-EX
506-00533
SHAFTEC
BC9790R
TMI
BR000533
TRISCAN
TTV
TBS82013
UBD
52027
VEGE
12074302
VW
701615124C
sbs
13012147216
Fit Vehicles
VW
46 vehicles
CALIFORNIA
1994 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2003-04 | 65 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 1.9 TD | 1994-07 - 2002-04 | 50 | 1896 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 TDI | 1998-05 - 2002-04 | 75 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.5 | 1998-05 - 2003-04 | 85 | 2461 | ||
| CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J) 2.8 VR6 | 1996-07 - 2000-05 | 103 | 2792 |
TRANSPORTER
1990 - 2003
Alternatives
ATE ® 24.3541-1776.7
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3541-1776.5TRW ® BHW238
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
BHW238E