Etuakseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3116220 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 30 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 355 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 6.2 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.311 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€161.53
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €53,12
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3191R
CARDONE
385959
DELCO REMY
DC84349
DEPA
ET74349
DRI
3216220000
EAI
2224926
ELSTOCK
83-2126
83-2126-000
ERA
BC64349
ERA Benelux
BC64349
GIRLING
71071398
JAGUAR
C2D23146
C2D25844
C2D3106
C2Z9368
T2R15912
T2R7237
RE-EX
506-06353
SHAFTEC
BC20409
TMI
BR006353
TRISCAN
TRW
Fit Vehicles
JAGUAR
43 vehicles
F-TYPE
2012 - ...
XF
2008 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XF SPORTBRAKE (X250) 3.0 D | 2012-09 - 2014-04 | 202 | 275 | 2993 | |
| XF SPORTBRAKE (X250) 3.0 D | 2012-09 - 2014-04 | 177 | 241 | 2993 | |
| XF I (X250) 3.0 D | 2009-03 - 2015-04 | 177 | 241 | 2993 | |
| XF I (X250) 3.0 D | 2009-03 - 2015-04 | 202 | 275 | 2993 | |
| XF I (X250) 3.0 D | 2009-03 - 2015-04 | 155 | 211 | 2993 | |
| XF I (X250) 3.0 AWD | 2012-10 - 2015-04 | 250 | 340 | 2995 | |
| XF I (X250) 3.0 | 2012-03 - 2015-04 | 250 | 340 | 2995 | |
| XF I (X250) 2.0 | 2012-06 - 2015-04 | 177 | 241 | 1999 | |
| XF I (X250) 4.2 Kompressor | 2008-03 - 2015-04 | 306 | 416 | 4196 | |
| XF I (X250) 5.0 | 2009-03 - 2015-04 | 283 | 385 | 5000 | |
| XF SPORTBRAKE (X250) 2.0 T | 2013-08 - 2015-12 | 177 | 1999 |
XJ
2009 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XJ (X351) 3.0 V6 | 2011-01 - 2019-12 | 175 | 2967 | ||
| XJ (X351) 3.0 SDV6 | 2015-04 - 2019-12 | 221 | 300 | 2993 | |
| XJ (X351) 2.0 Ti4 | 2012-05 - 2019-12 | 177 | 241 | 1999 | |
| XJ (X351) 3.0 SCV6 | 2012-03 - 2019-12 | 250 | 340 | 2995 | |
| XJ (X351) 5.0 V8 | 2009-10 - 2019-12 | 283 | 385 | 5000 | |
| XJ (X351) 3.0 SDV6 | 2009-10 - 2016-04 | 202 | 275 | 2993 | |
| XJ (X351) 3.0 SCV6 AWD | 2012-10 - 2019-12 | 250 | 340 | 2995 |
XK
2009 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XK II Cabriolet (X150) 5.0 V8 | 2009-01 - 2014-07 | 283 | 385 | 5000 | |
| XK II Coupe (X150) 5.0 V8 | 2009-01 - 2014-07 | 283 | 385 | 5000 |
Alternatives
€143,13
Lähetys 28 business days
€205,85
Lähetys 28 business days
€210,09
Lähetys 28 business days
€88,16
Lähetys 28 business days