Etuakseli, oikea, Akselin takana
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3113620 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 30 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 360 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 5.93 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.577 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€163.49
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €59,55
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3131R
CARDONE
386053
COMLINE
CBC436R
DELCO REMY
DC886053
DEPA
ET74759
DRI
3213620000
EAI
2374764
ELSTOCK
83-2163
83-2163-000
ERA
BC64759
ERA Benelux
BC64759
FTE
GIRLING
7110903
HELLA
8AC 355 398-001
LAND ROVER
LR015569
LR047906
NK
RE-EX
506-06475
SHAFTEC
BC7979R
TMI
BR006475
TRISCAN
TRW
BHV903
BHV903E
VEGE
26654302
Fit Vehicles
LAND ROVER
51 vehicles
DISCOVERY
2009 - ...
RANGE
2006 - 2022
Alternatives
€143,75
Lähetys 28 business days
€142,67
Lähetys 28 business days
€122,05
Lähetys 28 business days