Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3106201 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | DELCO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 236 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.1 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.157 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€102.82
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €32,76
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
24.3481-0706.5
24.3481-0706.7
BENDIX
691760B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA591R
CARDONE
381760
DELCO REMY
DELPHI
LC2848
DEPA
ET7279
DRI
3206200
3206201010
3206201110
EAI
2104002
ELSTOCK
83-0026
83-0026-000
83-0026-001
83-0026-1
83-0026-104
83-0026-107
ERA
BC60279
ERA Benelux
BC60279
FRIESEN
QBS3156
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
32933058
7110176
HELLA
8AC355387-481
NK
OPEL
3487332
3487381
3669040
542080
542216
PAGID
77390
RE-EX
506-00081
SASIC
SCA6187
TMI
BR000081
TRISCAN
TTV
TBS80279
UBD
50191
VAUXHALL
3487332
3487381
542080
542216
VEGE
26354302
sbs
1301213644
Fit Vehicles
OPEL
70 vehicles
CORSA
1982 - 1994
KADETT
1979 - 1994
Alternatives
€106,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€113,93
Lähetys 28 business days