Etuakseli, oikea, Akselin edessä
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3105300 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LOCKHEED |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 57 |
| Jarrulevypaksuudelle | 14.4 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 270 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.64 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.64 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€180.71
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Brake ENGINEERING
CA50R
CARDONE
388649
DEPA
ET7475
DRI
3205300000
3205300100
3297600000
EAI
2464018
2464020
ELSTOCK
83-0035
83-0035-000
83-0035-001
83-0967-000
FORD
1587091
76VB-02B121-DB
76VB002B121DB
FRIESEN
QBS1614
FTE
GENERAL RICAMBI
FO6138
FO6140
HELLA
8AC 355 394-921
NK
PAGID
77622
RE-EX
506-00099
SHAFTEC
BC50R
TMI
BR000099
TRISCAN
TTV
TBS80475
TBS80641
UBD
50819
sbs
1301212530
Fit Vehicles
FORD
36 vehicles
TRANSIT
1965 - 1992
Alternatives
€111,75
Lähetys 28 business days
€106,34
Lähetys 28 business days
€219,98
Lähetys 28 business days