Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3294810 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 304 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.4 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.537 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€126.19
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CITROËN
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2955
CARDONE
386074
CITROËN
1651768680
4400V3
COMLINE
CBC839L
DELCO REMY
DC84172
DEPA
ET74172
DRI
3194810000
3194810010
EAI
2224751
ELSTOCK
ERA
BC64172
ERA Benelux
BC64172
FTE
GENERAL RICAMBI
NK
2119169
PEUGEOT
1651768680
4400V3
RE-EX
506-05916
SHAFTEC
BC8155
TMI
BR005916
TRISCAN
TRW
VEGE
27554301
sbs
13012119169
Fit Vehicles
CITROËN
26 vehicles
C5
2008 - 2017
PEUGEOT
9 vehicles
407
2004 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHRH) | 2009-06 - 2010-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 407 (6D_) 2.0 HDi (6DRHHA) | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 (6D_) 2.0 HDi 135 (6DRHRH, 6DRHRE, 6DRHRG, 6DRHRJ) | 2004-05 - 2010-10 | 100 | 136 | 1997 | |
| 407 Coupe (6C_) 2.0 HDi | 2009-06 - ... | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi | 2008-08 - 2010-12 | 103 | 140 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 163 | 1997 | |
| 407 SW (6E_, 6D_) 2.0 HDi 135 | 2004-07 - 2010-12 | 100 | 136 | 1997 | |
| 407 SW Umpi- / ikkunakori (6E_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 103 | 1997 | ||
| 407 SW Umpi- / ikkunakori (6E_) 2.0 HDi | 2009-06 - 2010-12 | 120 | 1997 |
Alternatives
ATE ® 11.9601-9731.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3601-9731.5€168,06
Lähetys 28 business days
€98,32
Lähetys 28 business days
€205,87
Lähetys 28 business days