Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3289100 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 45 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.68 kg |
Shipping Details
| Weight | 6.072 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€111.63
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €26,20
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
NISSAN
RENAULT
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2221
CARDONE
384495
COMLINE
CBC276L
DELCO REMY
DEPA
ET73044
DRI
3189100010
3189100110
EAI
2274051
ELSTOCK
ERA
BC63044
ERA Benelux
BC63044
FRIESEN
QBS3249
FTE
GIRLING
7109255
HELLA
8AC355386-451
HERTH+BUSS ELPARTS
J3211058
HERTH+BUSS JAKOPARTS
METZGER AUTOTEILE
NISSAN
41011-00QAD
NK
OPEL
4402988
9110988
PAGID
76427
RE-EX
506-02472
RENAULT
7701206725
7711135723
8253847
SASIC
SHAFTEC
BC8889
TMI
BR002472
TRISCAN
TRW
UBD
54680
VAUXHALL
9110988
VEGE
24884301
sbs
13012136113
Fit Vehicles
NISSAN
21 vehicles
INTERSTAR
2002 - ...
OPEL
31 vehicles
MOVANO
1998 - ...
RENAULT
29 vehicles
MASTER
1997 - 2011
Alternatives
€153,85
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€143,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€129,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€106,57
Lähetys 28 business days