Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3285200 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 57 |
| Jarrulevypaksuudelle | 25 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 285 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 3.69 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.555 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€92.63
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €19,65
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SAAB
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2239
CARDONE
384708
COMLINE
CBC298L
DELCO REMY
DC83092
RAB94103
DELPHI
LC7621
DEPA
ET73092
DRI
3185200000
3185200010
3185200100
3185200110
EAI
2224635
ELSTOCK
ERA
BC63092
ERA Benelux
BC63092
FIAT
735350351
77363596
FRIESEN
QBS3237
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7112214
HELLA
8AC355391-511
JP GROUP
NK
OPEL
542023
93172170
PAGID
76449
RE-EX
506-02496
SAAB
93172170
SASIC
6506102
SHAFTEC
BC8871
TMI
BR002496
TRISCAN
TRW
UBD
54904
VAUXHALL
93172170
sbs
1301213679
Fit Vehicles
FIAT
4 vehicles
CROMA
2005 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROMA (194_) 1.8 16V (194AXG1A) | 2005-12 - 2011-12 | 103 | 140 | 1796 | |
| CROMA (194_) 1.9 D Multijet (194AXB1B) | 2005-06 - 2011-12 | 88 | 120 | 1910 | |
| CROMA (194_) 1.9 D Multijet | 2005-06 - 2011-12 | 85 | 115 | 1910 | |
| CROMA (194_) 2.2 16V | 2005-06 - 2010-12 | 108 | 147 | 2198 |
OPEL
46 vehicles
SIGNUM
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.8 (F48) | 2003-05 - 2005-07 | 90 | 122 | 1796 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 1.9 CDTI (F48) | 2004-04 - 2008-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 2.0 DTI (F48) | 2003-05 - 2004-04 | 74 | 100 | 1995 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 2.2 direct (F48) | 2003-05 - 2008-09 | 114 | 155 | 2198 | |
| SIGNUM Viistoperä (Z03) 2.2 DTI (F48) | 2003-05 - 2004-04 | 92 | 125 | 2172 |
VECTRA
1995 - 2009
SAAB
21 vehicles
9-3
2002 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 Turbo Performance | 2004-04 - 2015-02 | 185 | 1998 | ||
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 Turbo Performance | 2004-04 - 2015-02 | 185 | 1998 | ||
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.8 i | 2004-01 - 2015-02 | 90 | 122 | 1796 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 1,8t | 2003-08 - 2015-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t | 2003-08 - 2015-02 | 129 | 175 | 1998 | |
| 9-3 Cabriolet (YS3F) 2.0 t | 2003-08 - 2015-02 | 154 | 210 | 1998 | |
| 9-3 StW (E50) 1.8 i | 2005-03 - 2015-02 | 90 | 122 | 1796 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 1.9 TiD | 2005-03 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 StW (E50) 2.0 t | 2005-03 - 2015-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| 9-3 StW (E50) 2.0 t | 2005-03 - 2015-02 | 129 | 175 | 1998 | |
| 9-3 StW (E50) 2.0 t | 2005-03 - 2015-02 | 154 | 209 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.8 i | 2004-01 - 2015-02 | 90 | 122 | 1796 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1,8t | 2002-09 - 2015-02 | 110 | 150 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 88 | 120 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 1.9 TiD | 2004-09 - 2015-02 | 110 | 150 | 1910 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t | 2002-09 - 2015-02 | 129 | 175 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t | 2002-09 - 2015-02 | 154 | 210 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.0 t BioPower | 2002-09 - 2015-02 | 154 | 210 | 1998 | |
| 9-3 (YS3F, E79, D79, D75) 2.2 TiD | 2002-09 - 2015-02 | 92 | 125 | 2171 |
VAUXHALL
1 vehicles
SIGNUM
2003 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGNUM (Z03) 2.2 i | 2003-05 - 2008-05 | 114 | 155 | 2198 |
Alternatives
€68,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€100,91
Lähetys 28 business days
€242,01
Lähetys 28 business days