Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3283500 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | LUCAS |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 25 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 288 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.21 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.288 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€130.58
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €52,41
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SEAT
SKODA
Cross-Reference Numbers
ATE
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2495
CARDONE
384178
COMLINE
CBC206L
DELCO REMY
DRI
3183500000
3183500010
3183500100
3183500110
ELSTOCK
ERA
BC63432
ERA Benelux
BC63432
FTE
GIRLING
7111301
HELLA
8AC355442-171
METZGER AUTOTEILE
NK
RE-EX
506-02590
SEAT
6Q0615123
SKODA
6Q0615123
6Q0615123A
6Y0615123
TMI
BR002590
UBD
56102
VW
6Q0615123
6Q0615123A
sbs
13012147313
Fit Vehicles
SEAT
19 vehicles
CORDOBA
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CORDOBA (6L2) 1.2 | 2002-10 - 2006-06 | 47 | 64 | 1198 | |
| CORDOBA (6L2) 1.2 12V | 2006-05 - 2009-11 | 51 | 70 | 1198 | |
| CORDOBA (6L2) 1.4 16V | 2002-09 - 2007-12 | 55 | 75 | 1390 | |
| CORDOBA (6L2) 1.4 16V | 2002-10 - 2009-11 | 74 | 100 | 1390 | |
| CORDOBA (6L2) 1.4 16V | 2006-05 - 2009-11 | 63 | 86 | 1390 | |
| CORDOBA (6L2) 1.4 TDI | 2002-10 - 2005-12 | 55 | 75 | 1422 | |
| CORDOBA (6L2) 1.4 TDI | 2005-06 - 2009-11 | 59 | 80 | 1422 | |
| CORDOBA (6L2) 1.9 SDI | 2002-09 - 2009-11 | 47 | 64 | 1896 | |
| CORDOBA (6L2) 1.9 TDI | 2002-10 - 2009-11 | 96 | 131 | 1896 | |
| CORDOBA (6L2) 1.9 TDI | 2002-09 - 2009-11 | 74 | 100 | 1896 | |
| CORDOBA (6L2) 1.4 TDI | 2005-05 - 2009-11 | 51 | 70 | 1422 | |
| CORDOBA (6L2) 1.6 | 2003-04 - 2009-11 | 74 | 101 | 1598 | |
| CORDOBA (6L2) 1.6 16V | 2006-11 - 2009-11 | 77 | 105 | 1598 | |
| CORDOBA (6L2) 2.0 | 2002-09 - 2009-11 | 85 | 115 | 1984 |
IBIZA
2002 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| IBIZA III (6L1) 1.4 16V | 2002-02 - 2007-12 | 55 | 75 | 1390 | |
| IBIZA III (6L1) 1.8 T FR | 2003-12 - 2008-05 | 110 | 150 | 1781 | |
| IBIZA III (6L1) 1.9 TDI | 2002-02 - 2009-11 | 96 | 131 | 1896 | |
| IBIZA III (6L1) 1.9 TDI Cupra R | 2004-03 - 2008-02 | 118 | 160 | 1896 | |
| IBIZA III (6L1) 2.0 | 2002-04 - 2009-11 | 85 | 116 | 1984 |
SKODA
20 vehicles
FABIA
1999 - 2010
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FABIA II Combi (545) 1.9 TDI | 2007-10 - 2010-03 | 77 | 105 | 1896 | |
| FABIA II (542) 1.9 TDI | 2007-04 - 2010-03 | 77 | 105 | 1896 | |
| FABIA I (6Y2) 1.9 TDI RS | 2003-06 - 2008-03 | 96 | 130 | 1896 | |
| FABIA I (6Y2) 2.0 | 1999-12 - 2008-03 | 85 | 116 | 1984 | |
| FABIA I Combi (6Y5) 2.0 | 2000-04 - 2007-12 | 85 | 116 | 1984 | |
| FABIA I Sedan (6Y3) 2.0 | 1999-12 - 2007-12 | 85 | 116 | 1984 |
ROOMSTER
2006 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ROOMSTER (5J7) 1.4 LPG | 2010-03 - 2015-05 | 63 | 1390 | ||
| ROOMSTER (5J7) 1.2 | 2006-05 - 2007-01 | 47 | 64 | 1198 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.2 | 2007-01 - 2015-05 | 51 | 70 | 1198 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.2 TSI | 2010-03 - 2015-05 | 63 | 86 | 1197 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.4 | 2006-09 - 2015-05 | 63 | 86 | 1390 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI | 2006-07 - 2010-03 | 51 | 70 | 1422 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.4 TDI | 2006-09 - 2010-03 | 59 | 80 | 1422 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.6 | 2006-09 - 2015-05 | 77 | 105 | 1598 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI | 2006-03 - 2006-05 | 74 | 101 | 1896 | |
| ROOMSTER Praktik (5J) 1.2 | 2007-03 - 2015-05 | 51 | 70 | 1198 | |
| ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 | 2007-03 - 2015-05 | 63 | 86 | 1390 | |
| ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI | 2007-03 - 2010-03 | 59 | 80 | 1422 | |
| ROOMSTER Praktik (5J) 1.4 TDI | 2007-03 - 2010-03 | 51 | 70 | 1422 | |
| ROOMSTER (5J7) 1.9 TDI | 2006-09 - 2010-03 | 77 | 105 | 1896 |
VW
2 vehicles
POLO
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| POLO IV (9N_, 9A_) 1.8 GTI | 2005-09 - 2009-11 | 110 | 150 | 1781 | |
| POLO IV (9N_, 9A_) 1.9 TDI | 2003-11 - 2009-11 | 96 | 130 | 1896 |
Alternatives
€127,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€112,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€92,29
Lähetys 2 business days
€46,75
Lähetys 2 business days