Akselin takana, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3274020 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin takana |
| Valmistaja rajaus | TRW |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 60 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Nettopaino | 2.35 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.447 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€213.79
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3340
COMLINE
CBC130L
DELCO REMY
DC84992
DEPA
ET74992
ELSTOCK
82-2704
ERA
BC64992
ERA Benelux
BC64992
FTE
MERCEDES-BENZ
2054210181
A2054210181
METZGER AUTOTEILE
NK
RE-EX
506-07904
SHAFTEC
BC11502
TMI
BR007904
TRISCAN
TRW
sbs
13012133283
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
72 vehicles
C-CLASS
2013 - 2023
E-CLASS
2016 - ...
Alternatives
€121,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€191,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€76,18
Lähetys 2 business days
€418,76
Lähetys 28 business days