Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3273900 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 54 |
| Jarrulevypaksuudelle | 22 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 284 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.17 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.989 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€98.54
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €26,20
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LANCIA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2467
CARDONE
384292
COMLINE
CBC245L
DELCO REMY
DEPA
ET73342
DRI
3173900000
3173900010
3173900100
3173900110
EAI
2274033
ELSTOCK
ERA
BC63342
ERA Benelux
BC63342
FIAT
77364650
9949344
FRIESEN
QBS5109
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7111693
HELLA
8AC355391-051
LANCIA
77364650
MAPCO
4028
METZGER AUTOTEILE
NK
2123153
PAGID
76719
RE-EX
506-02394
SHAFTEC
BC8643
TMI
BR002394
TRISCAN
TRW
UBD
54992
sbs
13012123153
Fit Vehicles
FIAT
34 vehicles
BRAVO
2006 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXM1B) | 2008-03 - 2014-12 | 66 | 90 | 1598 | |
| BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXH1B) | 2007-09 - 2014-12 | 77 | 105 | 1598 | |
| BRAVO II (198_) 1.6 D Multijet (198AXL1B) | 2008-03 - 2014-12 | 88 | 120 | 1598 | |
| BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXD1A) | 2006-11 - 2009-12 | 85 | 116 | 1910 | |
| BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXB1A) | 2007-04 - 2014-12 | 88 | 120 | 1910 | |
| BRAVO II (198_) 1.9 D Multijet (198AXE1A) | 2007-04 - 2008-12 | 66 | 90 | 1910 | |
| BRAVO Van (198_) 1.6 JTD Multijet (198AXH1B) | 2008-03 - 2014-12 | 77 | 1598 | ||
| BRAVO II (198_) 1.4 T-Jet (198AXG1B) | 2007-10 - 2014-12 | 88 | 120 | 1368 |
STILO
2001 - 2008
LANCIA
3 vehicles
DELTA
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.4 (844.AXA1A) | 2008-09 - 2014-08 | 88 | 120 | 1368 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXF11, 844.AXF1A) | 2008-08 - 2014-08 | 85 | 116 | 1598 | |
| DELTA III (844_) 1.6 D Multijet (844.AXC11, 844.AXC1A) | 2008-09 - 2014-08 | 88 | 120 | 1598 |
Alternatives
€115,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€136,66
Lähetys 28 business days
ATE ® 24.3541-1809.7
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3541-1809.5€117,76
Lähetys 28 business days