Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3258410 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BREMBO |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 46 |
| Männän halkaisija mm | 52 |
| Jarrulevypaksuudelle | 24 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 300 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 5.62 kg |
Shipping Details
| Weight | 5.135 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€127.22
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA2243
CARDONE
384270
CITROËN
1607378080
4401E8
4401J0
4401N0
77362704
9949421
DELCO REMY
DEPA
ET73222
DRI
3158410010
EAI
2284029
ELSTOCK
ERA
BC63222
ERA Benelux
BC63222
FIAT
4401J0
735289105
735361980
77362704
77364459
9949421
FTE
GENERAL RICAMBI
GIRLING
7113540
HELLA
8AC355386-611
METZGER AUTOTEILE
NK
PAGID
76455
PEUGEOT
1607378080
4401N0
RE-EX
506-04450
SHAFTEC
BC8867
TMI
BR004450
TRISCAN
TRW
VEGE
23804301
sbs
13012137111
Fit Vehicles
CITROËN
41 vehicles
JUMPER
1994 - 2006
FIAT
21 vehicles
DUCATO
2001 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 JTD Power | 2004-04 - 2006-07 | 107 | 146 | 2800 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.0 | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.0 Bipower | 2002-11 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.0 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 62 | 84 | 1997 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.0 | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.0 4x4 | 2002-05 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.0 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 62 | 84 | 1997 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 JTD | 2001-12 - ... | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 JTD 4x4 | 2001-12 - 2006-07 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.0 4x4 | 2002-05 - 2006-07 | 81 | 110 | 1998 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 JTD | 2001-12 - 2011-12 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 JTD 4x4 | 2001-12 - 2006-07 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.3 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 81 | 110 | 2286 | |
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.8 JTD | 2001-12 - 2006-07 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.8 JTD 4x4 | 2001-12 - 2006-07 | 94 | 128 | 2798 | |
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 TD | 2003-11 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Umpikori (244_) 2.8 TD | 2001-12 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Lava / alusta (244_) 2.8 JTD | 2003-11 - 2006-07 | 90 | 2799 | ||
| DUCATO Bussi (244_) 2.8 JTD | 2004-04 - 2006-07 | 107 | 145 | 2800 |
PEUGEOT
17 vehicles
BOXER
1999 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (230L) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Umpikori (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.0 | 2001-12 - 2006-06 | 81 | 110 | 1998 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (244, Z_) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (ZCT_) 2.0 | 2001-12 - 2002-04 | 81 | 1998 | ||
| BOXER Lava / alusta (244) 2.2 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 74 | 101 | 2179 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi | 2004-04 - 2006-06 | 107 | 146 | 2798 | |
| BOXER Lava / alusta (244) 2.8 HDi 4x4 | 2001-12 - 2006-06 | 94 | 128 | 2798 | |
| BOXER Bussi (230P) 2.8 D | 1999-01 - 2002-02 | 64 | 87 | 2798 |
Alternatives
€64,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€167,99
Lähetys 28 business days
€140,13
Lähetys 28 business days
€153,35
Lähetys 28 business days
€153,57
Lähetys 28 business days