Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3250720 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | BOSCH |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (2-mäntää) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 33 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 288 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 4.56 kg |
Shipping Details
| Weight | 4.495 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€175.29
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €65,51
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3271
COMLINE
CBC443L
DELCO REMY
DC89460
DEPA
ET74916
EAI
2274125
ELSTOCK
82-2570
ERA
BC64916
ERA Benelux
BC64916
FORD
1783933
2332697
BK21-2B302-BA
RMBK2J-2B302-BA
FTE
METZGER AUTOTEILE
NK
RE-EX
506-07564
SHAFTEC
BC10052
TMI
BR007564
TRISCAN
TRW
VEGE
40214301
sbs
1301212521
Fit Vehicles
FORD
53 vehicles
TOURNEO
2012 - 2023
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 77 | 105 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 92 | 125 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 74 | 100 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.2 TDCi | 2012-09 - 2015-12 | 114 | 155 | 2198 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue mHEV | 2022-01 - 2023-12 | 110 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue mHEV | 2019-05 - 2023-12 | 96 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 96 | 130 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2015-12 - 2023-12 | 125 | 170 | 1995 | |
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2019-05 - 2023-12 | 136 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue mHEV | 2019-05 - 2023-12 | 136 | 1995 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 1.0 EcoBoost PHEV | 2020-04 - 2023-12 | 92 | 996 | ||
| TOURNEO CUSTOM V362 Bussi (F3) 2.0 EcoBlue | 2022-01 - 2023-12 | 110 | 1995 |
TRANSIT
2012 - ...
Alternatives
€104,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€129,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€169,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä