Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3247000 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 48 |
| Jarrulevypaksuudelle | 10 mm |
| Jarrulevypaksuudelle | 12 mm |
| Jarrulevytyyppi | täysi |
| Jarrulevyläpimitalle | 240 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 1.94 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.223 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€50.64
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €5,25
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ATE
BENDIX
692279B
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA852
CARDONE
382279
COMLINE
CBC034L
DELCO REMY
DC81898
RAB92909
DELPHI
LC3400
DEPA
ET71898
DRI
3147000000
3147000010
3147000100
3147000110
ELSTOCK
ERA
BC61898
ERA Benelux
BC61898
FORD
1007821
1121375
1121379
1138594
1138600
1478495
1E0333990
6176623
89FB-2L232-AB
89FX-2B302-AB
96FB-2L232-AA
96FX-2B302-AA
R96F-X2B302-AA
R96F-X2B302-AB
FRIESEN
701647
QBS1647
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC355386-971
8AN355441-171
MAZDA
1E03-33-990
1E0333990A
89FB-2L232-AB
89FX-2B302-AB
R96F-X2B302-AA
METZGER AUTOTEILE
NK
RE-EX
506-01264
SASIC
SCA6124
SHAFTEC
BC258
TMI
BR001264
TRISCAN
UBD
52170
VEGE
21274301
sbs
1301212575
Fit Vehicles
FORD
36 vehicles
COURIER
1999 - 2002
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COURIER Avolava 1.8 D | 1999-06 - 2002-02 | 44 | 1753 |
FIESTA
1989 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FIESTA Umpikori/tila-auto (F3L, F5L) 1.3 | 1991-09 - 1996-02 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.1 | 1989-03 - 1995-12 | 37 | 50 | 1119 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.3 Cat | 1991-05 - 1997-01 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.4 | 1989-03 - 1995-12 | 54 | 73 | 1392 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.4 | 1989-03 - 1995-12 | 52 | 71 | 1391 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.6 | 1989-01 - 1994-01 | 65 | 88 | 1597 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.8 D | 1989-03 - 1995-12 | 44 | 60 | 1753 | |
| FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i | 1995-08 - 2002-01 | 37 | 50 | 1299 | |
| FIESTA Umpikori/tila-auto (J5_, J3_) 1.3 | 1996-02 - 2003-08 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA Umpikori/tila-auto (J5_, J3_) 1.4 i | 1996-04 - 1999-10 | 66 | 90 | 1388 | |
| FIESTA Umpikori/tila-auto (J5_, J3_) 1.8 D | 1996-02 - 2002-04 | 44 | 60 | 1753 | |
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (JV_) D 1.8 | 1998-05 - 2002-04 | 44 | 60 | 1753 | |
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (FVD) 1.8 D (FVJ) | 1989-03 - 1995-12 | 44 | 60 | 1753 | |
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (FVD) 1.1 | 1991-12 - 1995-08 | 37 | 1119 | ||
| FIESTA III (GFJ) 1.0 | 1989-03 - 1995-12 | 33 | 1001 | ||
| FIESTA III (GFJ) 1.1 | 1989-03 - 1995-12 | 40 | 55 | 1119 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.3 | 1989-03 - 1995-12 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.3 | 1989-03 - 1992-12 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.6 | 1989-03 - 1992-12 | 66 | 90 | 1597 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.6 i 16V | 1994-01 - 1995-12 | 65 | 88 | 1597 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.6 Turbo (FBJT) | 1990-03 - 1992-10 | 96 | 131 | 1598 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i | 1989-03 - 1993-03 | 76 | 103 | 1598 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.8 16V | 1992-02 - 1995-12 | 77 | 105 | 1796 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.8 XR2i 16V | 1992-02 - 1995-12 | 96 | 130 | 1796 | |
| FIESTA IV (JA_, JB_) 1.25 i 16V | 1995-08 - 2002-01 | 55 | 75 | 1242 | |
| FIESTA IV (JA_, JB_) 1.3 i | 1995-08 - 2002-01 | 44 | 60 | 1299 | |
| FIESTA IV (JA_, JB_) 1.4 i 16V | 1996-04 - 2002-01 | 66 | 90 | 1388 | |
| FIESTA IV (JA_, JB_) 1.8 D | 1995-08 - 2000-04 | 44 | 60 | 1753 | |
| FIESTA III (GFJ) 1.6 XR2i | 1989-03 - 1994-01 | 81 | 1597 | ||
| FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i | 1996-04 - 1999-09 | 38 | 999 | ||
| FIESTA IV (JA_, JB_) 1.0 i | 1999-09 - 2002-01 | 48 | 999 | ||
| FIESTA Umpimalli/viistoperä (JV_) 1.4 | 1998-08 - 2002-04 | 66 | 1388 |
KA
1996 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KA (RB_) 1.3 i | 1996-09 - 2002-10 | 37 | 50 | 1299 | |
| KA (RB_) 1.3 i | 1996-09 - 2008-11 | 44 | 60 | 1299 | |
| KA (RB_) 1.3 i | 1998-06 - 2008-11 | 36 | 49 | 1299 |
MAZDA
4 vehicles
121
1996 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 121 III (JASM, JBSM) 1.25 | 1996-03 - 2003-04 | 55 | 75 | 1242 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.3 | 1996-03 - 2003-04 | 37 | 50 | 1299 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.3 | 1996-03 - 2003-04 | 44 | 60 | 1299 | |
| 121 III (JASM, JBSM) 1.8 D | 1996-03 - 2003-04 | 44 | 60 | 1753 |
Alternatives
€99,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,31
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.3481-8511.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3481-8511.5