Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3238720 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 57 |
| Jarrulevypaksuudelle | 28 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 305 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 2.5 kg |
Shipping Details
| Weight | 2.767 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€140.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €39,31
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
CHRYSLER
LANCIA
Cross-Reference Numbers
ALFA ROMEO
51884763
77364966
77365309
77365615
ATE
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3245
CARDONE
386539
CHRYSLER
77365309
DELCO REMY
DC84626
DEPA
ET74626
EAI
2224851
ELSTOCK
ERA
BC64626
ERA Benelux
BC64626
FIAT
51872465
51954783
52193399
71777280
71797989
735507783
77364966
77365309
77367019
FTE
LANCIA
77364966
NK
2110133
OPEL
542372
95511369
95522659
RE-EX
506-07060
SHAFTEC
BC10003
TMI
BR007060
TRISCAN
TRW
VAUXHALL
95511369
95522659
sbs
13012110133
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
14 vehicles
GIULIETTA
2010 - 2020
FIAT
38 vehicles
500L
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYF1B) | 2013-10 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 1.4 LPG (199LYF1B) | 2014-02 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYE1B) | 2013-09 - ... | 88 | 120 | 1598 |
DOBLO
2010 - ...
LANCIA
4 vehicles
DELTA
2008 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.8 (844.AXH12) | 2009-01 - 2014-08 | 147 | 200 | 1742 | |
| DELTA III (844_) 1.9 D Multijet (844.AXE1A) | 2009-01 - 2014-08 | 140 | 190 | 1910 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXG1A, 844.AXN1A) | 2008-09 - 2014-08 | 120 | 163 | 1956 | |
| DELTA III (844_) 2.0 D Multijet (844.AXD1A, 844.AXM1A) | 2008-09 - 2014-08 | 121 | 165 | 1956 |
OPEL
22 vehicles
COMBO
2012 - ...
Alternatives
€99,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€118,05
Lähetys 2 business days
ATE ® 11.9571-9953.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3571-9953.5€85,80
Lähetys 28 business days