Akselin edessä, Etuakseli, vasen
Tiedot tuotteesta
| parilliset tuotenumerot | 3234520 |
| Asennuspuoli | Etuakseli, vasen |
| Asennuspuoli | Akselin edessä |
| Valmistaja rajaus | ATE |
| Jarrusatulatyyppi | Uiva jarrusatula |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula (1-mäntä) |
| Männän halkaisija mm | 57 |
| Jarrulevypaksuudelle | 26 mm |
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Jarrulevyläpimitalle | 296 mm |
| Materiaali | Valurauta |
| Nettopaino | 3.68 kg |
Shipping Details
| Weight | 3.487 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Belgium |
€138.70
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €19,65
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
BOSCH
BREMBO
BUDWEG CALIPER
Brake ENGINEERING
CA3162
CARDONE
386232
COMLINE
CBC458L
DELCO REMY
DC886232
DEPA
ET74794
DRI
3134520000
EAI
2224821
ELSTOCK
82-2354
82-2354-000
ERA
BC64794
ERA Benelux
BC64794
FTE
GENERAL RICAMBI
RE6197
GIRLING
7112595
NK
RE-EX
506-06990
RENAULT
410110001R
410110354R
SHAFTEC
BC2538
TMI
BR006990
TRISCAN
TRW
VEGE
28914301
sbs
1301213919
Fit Vehicles
RENAULT
82 vehicles
GRAND
2009 - 2016
LAGUNA
2007 - 2015
LATITUDE
2010 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LATITUDE (L70_) 2.0 16V (L70B) | 2011-02 - ... | 103 | 140 | 1997 | |
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 150 (L70H) | 2011-02 - ... | 110 | 150 | 1995 | |
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 175 (L70Y, L734) | 2011-05 - ... | 127 | 173 | 1995 | |
| LATITUDE (L70_) 2.0 dCi 130 | 2013-12 - ... | 96 | 131 | 1995 | |
| LATITUDE (L70_) 1.5 dCi (L70R, L731) | 2010-07 - ... | 81 | 110 | 1461 |
MEGANE
2008 - 2016
SCÉNIC
2008 - 2016
Alternatives
€30,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€134,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€105,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
ATE ® 11.9571-9775.2
Jarrusatula
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
24.3571-9775.5€111,80
Lähetys 28 business days